TP-Link HomeCare güvenlik paketi ile eksiksiz güveenlik

Deco serisi başta olmak üzere TP-Link’in bazı yönlendiricilerinde yer alan HomeCare güvenlik paketi, sadece ağın değil, ağa bağlı cihazların güvenliğini de sağlıyor.

TP-Link, güvenli internet konusuna önem veriyor ve bu konuya yatırım yapıyor. Sadece ağ güvenliği ile yetinmeyen şirket, hem ağa bağlı cihazların hem de ağa erişen bireylerin güvenliği konusunda da çözümler sunuyor. TP-Link’in yeni nesil bazı yönlendirici ve Deco modellerinde yer alan HomeCare paketi, güvenli internet konusundaki en kapsamlı çözümlerden biri.

WiFi ağının ve bu ağa bağlı cihazların güvenliğinin yanı sıra başta çocuklar olmak üzere aile üyelerinin güvenli internet erişimi için de farklı çözümlerden oluşan HomeCare paketi, yeni nesil TP-Link modelleriyle ücretsiz olarak sunuluyor. HomeCare paketi içinde dünyanın önde gelen antivirüs yazılımı üreticilerinden Trend Micro’nun üç yıllık lisanslı güvenlik yazılımı yer alıyor. Bu güvenlik paketinde yerleşik antivirüs ve zararlı yazılımlara karşı koruma yazılımı ve kategori bazlı web erişim filtresi bulunuyor. Trend Micro ağ koruma sistemi, ağı sık sık tarayarak kötü niyetli site saptaması, virüs bulaşmış aygıtların izolasyonu ile evdeki tüm cihazları ve kişisel bilgileri zararlı yazılımlardan ve hacker’lardan koruyor. Sürekli güncellenen bu yazılım sayesinde tüm ağ en son tehditlere karşı korumaya alınmış oluyor.

TP-Link HomeCare’de yer alan güçlü Ebeveyn Denetimleri ise çocukların ağa ve internete erişiminin yönetilmesine ve izlenmesine yardımcı oluyor.

HomeCareTP-Link
Yorumlar (0)
Yorum Ekle