The Sims Mobile iOS ve Android için yayınlandı

PC ve Mac tarafında ülkemizde de yoğun ilgi gören Sims oyunlarının mobil platform versiyonları da son dönemde artan sayılarda yayınlanmaya devam ediliyor. İşte mobile dair bu trendin son halkası The Sims Mobile adıyla yayınlandı.

İlk etapta birkaç pilot ülkede yayınlanan The Sims Mobile, yakında Türkiye’nin de aralarında bulunduğu birçok ülkede iOS ve Android uygulama mağazaları üzerinden indirilebilecek. Peki konusu ne, ne gibi detaylarıyla dikkat çekiyor?

Electronic Arts ve Maxis tarafından yayınlanan yapım, popüler PC oyunu The Sims 4’ten izler taşıyor. PC yapımında yer alan karakterler ve temel özelliklerin (ev yapımı, sosyal statü gibi) tamamına yakını mobil oyunda yer alıyor. En nihayetinde ise oyun severler, akıllı cihazlar üzerinden deneyimlenebilecek bir yaşam simülasyonu ile baş başa.

Grafikleri ile dikkat çekiyor

Yaşam simülasyonu şeklindeki oyunla ilgili bir diğer detay da grafiklerin son derece iyi olması, bu yönüyle güncel mobil cihazlar üzerinden oynanabilecek keyifli yapımlardan biri olacağını belirtmek gerekiyor.

Ücretsiz!

Bir diğer iyi haber de ücretsiz olarak indirilebilecek olması. Elbette oyunda daha hızlı ilerlenebilmesi için uygulama içi satın alım seçenekleri de sunuluyor.

Oyunla ilgili yayınlanan tanıtım videosunu haberin devamında izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

mobilmobil oyunThe SimsThe Sims MobileThe Sims Mobile androidThe Sims Mobile indirThe Sims Mobile iosyaşam simülasyonu oyunu
Yorumlar (0)
Yorum Ekle