Taşınabilir şarj cihazı önerilerim

Sosyal medyayı sıklıkla kullanıyor ve sevdiklerinizle iletişimden kopmak istemiyorsanız, güçlü bir taşınabilir şarj cihazı olmazsa olmazlardandır. Böylece dışarıdayken priz aramak zorunda kalmaz ve cihazlarınızı kendi imkânlarınızla kolayca şarj edebilirsiniz

Akıllı telefon, akıllı saat, kablosuz kulaklık, tablet bilgisayar, dizüstü bilgisayar ve fotoğraf makinesi gibi birçok elektrikli cihazımızın şarjımızın bitmesi doğal olarak keyfimizi kaçırır. Çünkü o an dışarıdaysak ve cihazlarımızı şarj etmek için bir priz bulmak imkânsızsa bu durum adeta kâbusa dönüşür.

Örneğin, akıllı telefonumuzun şarjının bitmesi sevdiklerimizle iletişimimizin kesilmesi anlamına gelir. Eğer şehirden uzaksak, hayatta olduğumuzdan bile endişe duyulabilir. Bu nedenle her zaman tedbirli olmakta yarar var. Bu açıdan taşınabilir şarj cihazları, sevdiklerimizle iletişimimizi sürdürmemizi sağlayan hayat kurtarıcı bir aksesuardır.

Günümüzde bir iletişim mecrası olarak sosyal medyadan vazgeçemediğimiz de düşünüldüğünde, şarjımızın bitmesinin bizim için adeta bir kâbus olduğu açık. Bu noktadan hareketle, MediaMarkt internet mağazasından seçtiğim sizi hayata bağlayacak taşınabilir şarj cihazları öneriyorum. Hazırsanız gelin hemen başlayalım:

BASEUS QPow 10.000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Bilindik taşınabir şarj cihazlarından daha küçük boyutta, buna karşılık biraz daha kalın hatlara sahip olan BASEUS firmasının QPow model 10.000 mAh kapasiteli taşınabilir şarj cihazı, her an yanınızdan ayırmayacağınız hayat kurtarıcı bir aksesuar. Tüm akıllı cihazlarınıza güç verebilecek yetenekte olan bu ürün, farklı tasarımıyla sıra dışı. 15Watt çıkış gücüne sahip olan üründe LCD ekran olması artı özelliklerden. BASEUS QPow taşınabilir şarj cihazı, yanınızda kolayca taşıyabilmeniz için bir de kordona sahip. Ürünün Apple ürünleri için Lightning, diğer ürünler için USB Type-C çıkışlı modelleri ve farklı renk seçenekleri mevcut.

PHILIPS DLP1720CV/97 20.000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Akıllı telefon, akıllı saat ya da kablosuz kulaklığınız dışında, taşınabilir bilgisayarınızı bile şebekeden bağımsız, gittiğiniz yer herde şarj etmek istiyorsanız, o zaman 20.000 mAh kapasiteli bir taşınabilir şarj cihazı işinizi görecektir. PHILIPS firmasının DLP1720CV/97 model taşınabilir şarj cihazı, iki adet çıkışa sahip. Dolayısıyla aynı anda iki cihazınızı birden şarj edebiliyorsunuz. Eğer kullandığınız cihazların girişleri farklıysa -Lightning gibi- dönüştürücü kablolar kullanarak bu sorunu kolayca aşabilirsiniz.

TTEC PowerSlim LCD PD 20.000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

20Watt çıkış gücüne sahip olan 20.000 mAh kapasiteli TTEC firmasının bu ürünü, tüm akıllı cihazlarınızı sorunsuz şarj edebilir. Cihazınızı otomatik olarak algılayarak farklı akım değerlerinde 3, 5 veya 12 Volt enerji sağlayan TTEC PowerSlim LCD PD taşınabilir şarj cihazı, sürekli hareket halinde olanlar için ideal seçeneklerden biri. LCD göstergesi bulunan ürün, aynı anda üç cihazı birden şarj edebilme yeteneğine sahip. TTEC PowerSlim LCD PD taşınabilir şarj cihazında, 1 adet 2.1A/10.5W, 1 adet QC 18W USB-A çıkış ile 1 adet PD 20W USB-C çıkış/giriş yuvaları bulunmakta.

BELKIN 10.000 mAh Dual Taşınabilir Şarj Cihazı

Size tavsiye edeceğim son taşınabilir şarj cihazı ise BELKIN firmasının 10.000 mAh kapasiteli bu ürünü. Akıllı telefon, akıllı saat ve kablosuz kulaklık gibi cihazlarınızı şarj etmek için kullanabileceğiniz bu ürün oldukça ince bir yapıya sahip. Akıllı telefonunuzun boyutuyla neredeyse aynı diyebiliriz. Doğal olarak bu ürünü akıllı telefonunuzla birlikte taşımak ve bu sırada şarjın da devam ediyor olması pratiklik sağlıyor. BELKIN taşınabilir şarj cihazında iki adet USB çıkış mevcut. Dilerseniz aynı anda iki cihazınızı kolaylıkla şarj edebilirsiniz.

Sorularınız olursa yorumlardan bana ulaştırabilirsiniz

Benim MediaMarkt internet mağazasından seçtiğim taşınabilir şarj cihazı ürünleri bu kadar. Tabii ki onlarca farklı taşınabilir şarj cihazı raflarda mevcut. MediaMarkt internet mağazasında satışa sunulan daha fazla taşınabilir şarj cihazı seçeneği için buradan bilgi alabilirsiniz. Konuyla ilgili sorularınız olursa, aşağıdan yorum bırakarak bana ulaştırabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın.


MediaTrend’de yayınlanan diğer yazılarıma göz atmak ister misiniz?

Bilgisayar kullanıcıları için olmazsa olmaz aksesuarlar

Öğrenciler için taşınabilir bilgisayar önerilerim

Profesyonellere özel kablosuz klavye: Logitech MX Keys

BASEUS QPowBELKIN 10000mAh Dualmanşetmelih bayram dedePHILIPS DLP1720CV/97Powerbanktaşınabilir şarj cihazıTTEC PowerSlim LCD PD
Yorumlar (0)
Yorum Ekle