Star Wars Battlefront 2 için çıkış tarihi netleşti

Yılın merakla beklenen video oyunları arasındaki Star Wars Battlefront 2’nin yayınlanacağı tarih belli oldu. Oyun severlerin bir süre daha sabretmesi gerekecek…

2015’nin en çok dikkat çeken yapımlarından Star Wars Battlefront’un devamındaki Battlefront 2’ye dair geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir tanıtım videosu ve çıkış tarihi bilgisi resmi olarak doğrulandı. Electronic Arts, Yılın merakla beklenen video oyunları arasındaki Star Wars Battlefront 2’ye dair çıkış tarihini netleştirecek açıklamayı gerçekleştirdi.

Buna göre Star Wars Battlefront 2, 17 Kasım 2017’de oyun severlerle buluşmaya başlayacak. Tek oyuncu ve çokoyunculu modlara sahip olacak yapımda Star Wars karakterlerinin birçoğu yer alacak. Oyunun hikayesinin 30 yıl öncesine kadar gittiği de edinilen bilgiler arasında. Ünlü bilim kurgu serisine ilgi duyan milyonlarca kişinin video oyununu satın alması sürpriz olmayacak gibi.

İlk oyunda özellikle grafikler çok konuşulmuştu. Döneminin en iyi grafiklerine sahip olduğu yorumları oyun dünyasının önde gelen isimleri tarafından dile getirilmişti. Ancak fazlasıyla basit olduğu yönünde eleştiriler de aldı. Devam oyunu Battlefront 2 ise yayınlanan bir videoyla gözler önüne serildi. Önümüzdeki aylarda yeni videoların da gelmesi bekleniyor. 40 oyuncuya kadar destekleyecek olan Battlefront 2 hakkında daha fazla detay için haberin devamındaki videoya göz atabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Oyun dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz…

Star Wars Battlefront 2Star Wars Battlefront 2 çıkış tarihiStar Wars Battlefront 2 fragmanStar Wars Battlefront 2 video
Yorumlar (0)
Yorum Ekle