Sınırları zorlaması beklenen Xiaomi Blackshark hakkında yeni bilgiler

Xiaomi Blackshark, yakında tüm ayrıntılarıyla ses getirmesi beklenen bir süper-güçlü akıllı telefon modeli ve hakkında yeni detaylar var…

Blackshark, iddialara göre Çin merkezli akıllı telefon şirketi Xiaomi’nin sonraki iddialı akıllı telefonu. Eğer beklentiler doğru çıkarsa oyun odaklı söz konusu akıllı telefon, geçtiğimiz aylarda tanıtılan Razer Phone’un rakibi olabilecek güçlü bir donanımla gelecek.

Kısa süre önce Geekbench sonuçlarıyla bir kez daha gündeme gelen modele ilişkin bazı yeni detaylar ortaya çıktı. Buna göre Xiaomi Blackshark’in reklam ve pazarlama alanındaki adımları, Nanchang Black Shark Technology adlı bir şirket tarafından yürütülecek. Bu birlikteliğin nasıl sonuçlar doğuracağı büyük merak konusu.

Öte yandan Xiaomi’nin bu modelinde beklenen özellikler oldukça çarpıcı. Daha önce bazı örneklerine tanıklık edilen donanım argümanları sunacağı anlaşılsa da özellikle ekran ve RAM tarafından sınırları zorlayacağı kaydediliyor. 8 GB RAM’e sahip olabileceği anlaşılan modelde 2160 x 108 piksellik 18:9 ekran en/boy oranına sahip ekran, ekranda 120 Hz yenileme hızı, Android 8.1 işletim sistemi gibi özellikleriyle dikkat çekecek. Diğer yandan cihazın 4000 mAh pile sahip olacağı ve havacılık sınıfı olarak tanımlanan güçlü bir soğutma teknolojisine sahip olacağı iddia edilen özellikleri arasında.

Heyecan dorukta…

Şimdilik tüm bu detaylar çeşitli test sonuçları ve beraberindeki iddialara dayanıyor, dolayısıyla Xiaomi Blackshark’in nihai özelliklerinin, resmi tanıtımıyla beraber önümüzdeki süreçte netlik kazanacağını belirtelim.

NOT: Görsel temsilidir.

akıllı telefonAndroidoyunXiaomiXiaomi BlacksharkXiaomi Blackshark donanımXiaomi Blackshark ekranXiaomi Blackshark özellikler
Yorumlar (0)
Yorum Ekle