Şimdiye kadarki en güçlü M geliyor: Samsung Galaxy M51

Samsung’un farklı bütçelere hitap eden birkaç akıllı telefon ailesi bulunuyor. Bunlar; S Serisi, A Serisi, Note Serisi ve M Serisi olarak sıralanabilir. Bu seriler arasında M Serisi’nin uygun fiyatlı seçeneklerden oluştuğunu söyleyebiliriz. Şimdi bu ailenin en güçlü modeli için hazırlıklar devam ediyor. Samsung Galaxy M51 özellikleri ile ilgili bazı detaylar da yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.

Samsung Galaxy M51 özellikleri nasıl olacak?

Galaxy M51 modelinin Bluetooth 5.0 sertifikası aldığı ortaya çıktı. SM-M515F model numarasına sahip telefonun, eylül ayında piyasaya çıkması bekleniyor.

Telefonda AMOLED ekran kullanılacak. Gücünü Snapdragon 730’dan alacağı söylenen Galaxy M51’de 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı bulunacak. Ekrandan parmak izi okuyucusuna sahip olacağı söylenen telefonun arkasında ise dörtlü bir kamera kurulumu bizi karşılayacak. Bu kurulumdaki ana kamera görevi ise 64 Megapiksellik sensörde olacak. Önde ise delikli bir ekran tasarımı bizi karşılayacak.

Batarya tarafında da bazı tahminler var. İddialar, Galaxy M41 için tasarlanan 6.800 mAh’lik bataryanın Galaxy M51 ile piyasaya çıkacağını söylüyor. Eğer, iddialar doğruysa 6.800 mAh’lik batarya, Samsung’un şimdiye kadar bir Galaxy modelinde kullandığı en büyük seçenek olacak.

Galaxy M51 özelliklerisamsungsamsung galaxy m51samsung m serisi
Yorumlar (0)
Yorum Ekle