Samsung’tan son döneme uygun Galaxy Note 20 Ultra kılıfı

Samsung’un amiral gemisi modelleriyle ilgili heyecanlı bekleyiş sürüyor. 5 Ağustos günü tanıtlacak olan Note 20 ailesine dair sızıntılar da çıkmaya devam ediyor. Son olarak, Galaxy Note 20 Ultra kılıfı ile ilgili bir fotoğraf internete sızdırıldı. Kılıfın son döneme uygun şekilde geliştirilmiş olması dikkat çekiyor.

Pandemi dönemine uygun Galaxy Note 20 Ultra kılıfı

Tüm dünya olarak farklı bir dönemden geçiyor. Artık hepimizin hayatında pandemi gerçeği var. Bu gerçek teknoloji dünyasına da yavaş yavaş yerleşiyor gibi duruyor. Galaxy Note 20 Ultra kılıfı üzerindeki antimikrobiyal ifadesi de bunun en net örneklerinden biri. Ortaya çıkan görsellere göre, Note 20 Ultra modelinin Smart Clear View Cover isimli kılıfın antimikrobiyal özelliğe sahip bir dış kısım ile geliyor.

Pandemi döneminde antibakteriyel ürünler çok daha önemli bir hale geldi. Gün içinde kullandığımız hemen her cihazı sık sık uygun şekillerde dezenfekte etmemiz gerekiyor. Bu yeni nesil kılıf da ‘yeni normal’imize uygun şekilde tasarlanmış diyebiliriz.

Şimdilik kılıf ile ilgili daha detaylı bilgi tabii ki yok. Ancak, Note 20 ailesinin tanıtılmasının ardından merak edilen tüm soruların yanıt bulacağını söyleyebiliriz.

galaxy note 20 ultragalaxy note 20 ultra kılıfısamsungsamsung galaxy note 20 ultra
Yorumlar (0)
Yorum Ekle