Samsung, kapaklı telefon konusunda emin adımlarla ilerliyor

Samsung ‘SM-W2019’ model koduyla piyasaya çıkması beklenen kapaklı cihazııyla iddiasını farklı bir tasarım eşliğinde konuşturabilir…

Koreli teknoloji şirketi Samsung, oldukça ilginç bir projeyle uzun süredir gündemde. Daha önce de medyada yankı bulan gelişme, Samsung’un akıllı ve dokunmatik olmayan ekranlı bir telefon üzerinde çalışmasını kapsıyor. Şirket, söz konusu telefona oldukça önem veriyor, ancak nasıl bir proje ile karşı karşıya olduğumuzu biz de bilmiyoruz.

Daha önce bir kapaklı telefon modeli zaten W2018 ismiyle yayınlanmıştı ama şimdi W2019 adıyla yayınlanacak yeni bir kapaklı modelin üzerinde çalışılıyor.

Samsung ‘SM-W2019’ koduyla piyasaya çıkması beklenen kapaklı cihazın henüz hangi işletim sistemine sahip olacağı bilinmiyor. Kapaklı telefon sevenler elbette Android işletim sistemine sahip olmasını istiyorlar ama Samsung’un kendi geliştirdiği yeni mobil işletim sistemini ‘W2019’ ile sunabileceği konuşuluyor. Bir önceki modelde olduğu gibi yeni modelin de çift ekrana sahip olması bekleniyor. Hem önünde hem de arkasında olması beklenen çift ekran ile kapaklı telefonu kullanmak daha pratik hale gelebilir.

Özellikleri ile şaşırtabilir…

Samsung’un yeni yıl için hazırladığı düşünülen ‘W2019’ modelinde, eğer iddialar doğru çıkarsa Snapdragon 835 işlemcisi kullanılacak. Telefonun önünde ve arkasında olmak üzere çift kamerası olacak ve bütün kameralardaki diyafram açıları farklı olacak. 3000mAh‘lik bir bataryası olması beklenen Samsung kapaklı modelinin ayrıca  Galaxy Watch akıllı saatleriyle rahat bir şekilde kullanılabileceği söyleniyor.

akıllı telefonGalaxy WatchsamsungSamsung kapaklı telefon
Yorumlar (0)
Yorum Ekle