Samsung Galaxy Watch Active 2 çalışırken görüntülendi!

Samsung’un yeni Galaxy Watch Active 2 modeliyle ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor. FCC’de ortaya çıkan görseller, yeni modelin tasarımını gözler önüne serdi.

Samsung Galaxy Watch Active 2 çalışırken görüntülendi!

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Galaxy Watch modelinin ardından gözler, ürünün yeni nesil modeline çevrildi. Federal İletişim Komisyonu raporlarında ortaya çıkan yeni görseller, Samsung’un yeni nesil akıllı saati hakkında önemli detayları ortaya çıkarttı.

Samsung Galaxy Note 10’un tanıtılacağı etkinlikte tanıtılması beklenen yeni Galaxy Watch, önceki modelin temel tasarım hatlarını koruyacak gibi gözüküyor. Ancak önceki modelde olmayan dış çerçevede bulunan bezel yapı, bu modelde tekrar geri dönecek.

Yeni model hakkında daha önceden pek çok sızıntı ortaya çıkmış olsa da, doğru teknik detayları öğrenmemiz için biraz daha beklememiz gerekiyor.

Yeni modelin Samsung Galaxy Note 10 ile birlikte yerel saat dilimi ile 8 Ağustos tarihinde saat 00:00’da tanıtılması bekleniyor.

Galaxy WatchGalaxy Watch ActiveGalaxy Watch Active 2samsungsamsung galaxySamsung Galaxy WatchSamsung Galaxy Watch ActiveSamsung Galaxy Watch Active 2
Yorumlar (0)
Yorum Ekle