Samsung Galaxy Tab S5e tanıtıldı

İletişim ve eğlence için geliştirilen Galaxy Tab S5e, akıllı özellikleri ince ve hafif bir gövdeye sığdırıyor.

Samsung, daha ince ve daha hafif Galaxy Tab S5e’yi duyurdu. 10.5 inç boyutunda geniş bir ekran ve yüksek pil kapasitesi sunan Galaxy Tab S5e, zengin ve etkileyici bir eğlence deneyimi vaat ediyor.

5,5 mm inceliğindeki metal gövdesi ve 400 gram ağırlığıyla Tab S5e, tercih edebileceğiniz Gümüş, Siyah ve Altın Rengi seçenekleri ile sunuldu.

14,5 saate kadar süren pil ömrü sunan Tab S5e, performansını uzun süre koruyarak size daha fazla oyun oynama, internette gezinme ve video izleme özgürlüğü sunuyor.

Tab S5e ile bağlantılı dünyanızı tamamen kontrolünüz altına alabilirsiniz. Yeni Bixby 2.0’a yer veren ilk Samsung tablet olan Tab S5e, cihazınızla etkileşime geçmeniz için daha akıllı ve rahat bir yol sunuyor. Ayrıca, bağlantılı seçili ev cihazlarınız için ideal bir kontrol merkezi görevi de görüyor.

İşlerinizi halletmek istediğinizde ise Samsung DeX ve bir klavye (ayrı satılır) ile PC benzeri bir ortam oluşturabilirsiniz.

İddialı ekran…

Samsung’un simgesi haline gelen etkileyici Super AMOLED ekran, 16:10 en boy oranı ve görünmez menü tuşuyla dikkat çekiyor. İnce çerçeveleri ve %81,8 ekran gövde oranıyla içeriklere hayat veren zengin ve etkileyici bir izleme deneyimi oluşturuyor. Tab S5e ile YouTube Premium hizmetinden 4 ay ücretsiz olarak da faydalanabiliyorsunuz.

Galaxy Tab S5e, Türkiye de 2019’un 2. çeyreğinden itibaren satışa sunulacak.

Samsung Galaxy Tab S5eSamsung Galaxy Tab S5e özelliklerSamsung Galaxy Tab S5e Türkiye
Yorumlar (0)
Yorum Ekle