Samsung Galaxy ailesinin en yeni üyeleri 11 Şubat’ta tanıtılacak

Mobil cihaz endüstrisinin öne çıkan serilerinden biri olan Galaxy S için 2020 macerası çok yakında başlıyor…

Samsung’un tüketici elektroniği ekosistemine dair en önemli yapı taşlarından biri de akıllı telefonlar. Bu kapsamda birçok seri sunan Güney Kore merkezli teknoloji şirketi için ‘Galaxy S serisinin’ önemi ise apayrı.

Geniş kitlelere ulaşan ilk nesil modellerinden itibaren mobil cihaz endüstrisinin öne çıkan serilerinden biri olan Galaxy S için 2020 macerası ise çok yakında başlıyor. Bu kapsamda Samsung, en yeni Galaxy S serisi akıllı telefonlarının öne çıkacağı yeni ürün lansmanı için merakla beklenen tarihi açıkladı. Buna göre Samsung Galaxy ailesinin en yeni üyeleri 11 Şubat’ta tanıtılacak.

Samsung, Galaxy ailesinin en yeni üyelerini 11 Şubat 2020 tarihinde ABD’nin San Francisco kentinde GALAXY UNPACKED 2020 etkinliğinde tanıtacak. Etkinlikte Samsung Galaxy S20 serisi ile birlikte şirketin yeni giyilebilir teknoloji ürünleri ile kulaklık gibi mobil aksesuarlarının yeni nesil versiyonlarını tanıtması bekleniyor.

Türkiyie’de de MediaTrend ekibinin de yer alacağı ABD ile eş zamanlı bir basın etkinliği ile tanıtılacak olan yeni modellerin önümüzdeki haftalarda MediaMarkt üzerinden ön siparişlerinin verilmesi mümkün olacak. Şubat ayı içerisinde gerek online, gerek tüketicilerin Türkiye genelindeki mağazalardan tercih yapması suretiyle satışlarının gerçekleştirilmesi sağlanacak.

Yılın merakla beklenen akıllı telefon serisi için son günler. Heyecan dorukta. Gelişmeleri anbean aktarmayı sürdüreceğiz.
Bizi takipte kalınız…

galaxy s serisimediamarktmediatrend
Yorumlar (0)
Yorum Ekle