Samsung Bespoke Home 2022 etkinliğinde yenilikçi ve akıllı teknolojiler duyuruldu

Samsung, ‘Bespoke’ serisi ev aletlerini tanıttığı ‘Bespoke Home 2022’ etkinliğinin ikincisini yepyeni teknolojilerle gerçekleştirdi.

Samsung, bu yıl gerçekleştirdiği ‘Bespoke Home 2022’ etkinliğiyle, Bespoke deneyimini evlerin her yerine taşıyarak, kullanıcılara daha bütüncül bir deneyim sunmayı sürdürüyor. Birbirinden şık renk seçenekleriyle yenilenen mutfak ve ev-yaşam aletleri, ileri teknolojik özellikleri ve premium tasarımlarıyla öne çıkıyor. Bu yıl, Bespoke yapay zekâ (AI) destekli çamaşır yıkama ve kurutma makineleri ile Bespoke mutfak serisi, Bespoke ailesinin en yeni üyeleri olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Bu yıl seride, Avrupa ve Türkiye pazarında satışa sunulacak olan yepyeni yapay zekâ destekli Bespoke fırınlar, 2022’nin ikinci yarısından itibaren satışa sunulacak. Bespoke serisi fırınlar, Samsung’un ‘SmartThings’ uygulaması üzerinden sunduğu bağlantı özellikleri sayesinde yemek pişirmeyi kolaylaştırarak, çok daha verimli ve akıllı hale getiriyor. Dual Cook Steam özelliğiyse kullanıcıların, farklı özellikleri aynı anda kullanarak buharda ya da fırında sağlıklı yemekler hazırlamalarını sağlıyor. Serinin diğer üyeleri olan bulaşık makinesi ve ocağın üzerine konulan kabın ısı kaynağına dönüştüğü indüksiyonlu ocak da 2022’nin ikinci yarısında satışa sunulacak.

Yeni Bespoke yapay zeka destekli çamaşır makinelerinin ise Temmuz ayından itibaren hem ABD hem Avrupa’da satışa sunulması planlanıyor. Yapay Zeka destekli OptiWash özelliğiyse, çamaşırın kirliliğine göre ideal su ve deterjan oranını ayarlayarak yıkamayı optimize ediyor.

Daha akıllı, daha konforlu bir ‘Evde Yaşam Deneyimi’

Bespoke serisinin sunduğu bağlantılı teknolojiler, bir uygulama üzerinden cihazların kontrol edilmesinin ötesine geçiyor. Bireysel kullanıcılar, artık evde yaşamı ve işleri kolaylaştıran yapay zeka destekli teknolojiler sayesinde kişiselleştirilmiş, bağlantılı bir ev deneyimi yaşayabilecek.

Yorumlar (0)
Yorum Ekle