Samsung, 2019 Frame ve Serif TV modellerini duyurdu

Duyurulan 2019 Frame ve Serif TV modelleri, QLED görüntü kalitesi ve gelişmiş akıllı özelliklerini ödüllü tasarımla birlikte sunuyor.

Samsung, yaşam tarzınıza yönelik yeni 2019 model TV modelleri The Frame ve Serif TV’nin, Las Vegas’ta düzenlenecek dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı CES 2019’da sergileneceğini duyurdu.

The 2019 Frame ve Serif TV; QLED görüntü kalitesi ve fonksiyonel TV işlevlerini tüketicilere sunan Akıllı özellikleri, ödüllü ve yenilikçi tasarımla sunuyor.

Samsung’un yaşam tarzına yönelik TV serisinin amiral gemisi konumunda olan The Frame ve Serif TV, geleneksel TV kavramının ötesine geçerek ev dekorasyonuzun bir parçası haline gelip yaşam alanınızın tasarımına katkıda bulunuyor.

TV veya film içerikleri için kullanılmadığı zamanlarda, The Frame’in Sanat Modu resim ve fotoğraflar gibi dijital sanat eserlerini görüntüleyerek günlük yaşam alanınızı bir sanat galerisine dönüştürüyor. Ayrıca, The Frame’in Parlaklık Sensörü ekrandaki renkleri odanın aydınlatmasına göre ayarlayarak sanat eserlerini en uygun şekilde görüntülüyor.

Tasarım odaklı…

2019’un The Frame modelinde daha derin kontrastlar, daha koyu siyahlar sunan QLED ile iddialı görüntü kalitesi elde ediliyor. Bu yeni özellikler sayesinde kullanıcılar içeriklerini daha iyi kaliteyle izlemenin yanı sıra TV kapandığında sanat eserlerinin de tadını çıkarabiliyor.

Estetik görünüm odakı bir TV olan SERIF TV, mobilya konusunda uzmanlaşmış dünyanın en ünlü iki endüstriyel tasarımcısı olan Parisli Ronan ve Erwan Bouroullec kardeşler ile birlikte geliştirildi.

2019 Frame2019 Serif TVCES 2019samsungtv
Yorumlar (0)
Yorum Ekle