Sağlığınızı düşünen süpürge Fakir Filter Pro MediaMarkt’ta satışta!

Polen, evcil hayvan tüyleri ve ev tozları başta olmak üzere en ince toz parçacıklarını bile temizleyerek, evinizde üstün temizliğin keyfini çıkarabilmeniz için tasarlanan Fakir Filter Pro, MediaMarkt’ta satışta…

İnovatif ürünleriyle nesillerdir modern teknolojiyi evlere taşıyan Fakir Hausgeräte, dünyada bir ilk olan havayı da temizleyen süpürgesini tüketicilerle buluşturdu.

Fakir Filter Pro Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, ESF teknolojisiyle elektrikli süpürge kavramına yeni bir boyut kazandırıyor. Havada bulunan ve gözle görülemeyen tozları, partikülleri, bakterileri ve alerjenleri “ionizer” teknolojisi ile yere indirip, 8 filtreden oluşan ESF Teknolojisi ile temizleyerek, yalnızca evinizi değil havanızı da temizliyor.

Hijyen konusunda çığır açan bir ürün olma özelliğini taşıyan Fakir Filter Pro, gelişmiş ESF Teknolojisi ile derinlemesine temizlik için sekiz kademeli bir filtreleme ve yüksek performanslı emiş gücü sunuyor. ESF Teknolojisi, iyonizer özelliği sayesinde havaya yaydığı negatif ionlar ile ince tozları ve zararlı maddeleri zemine indirerek, süpürgenizin içinde hapsediyor.

4,5 litre kapasiteli geniş ve ergonomik toz haznesi sayesinde tozlar kolaylıkla boşaltılabiliyor. Ayrıca LED hazne aydınlatması ve hazne dolum göstergesi ile uyarı vererek, emiş gücünde performans kaybını önlüyor.

Standart olarak 8 metre kablo uzunluğu, teleskopik vakum borusu ve hortumu ile 12 metre kullanım alanı, kullanım esnasında güç ayarlarına doğrudan erişim sağlayan ergonomik koldan kumanda sistemi sayesinde sessiz ve yüksek performanslı temizlik sağlıyor.

Satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Fakir Filter Promediamarkt
Yorumlar (0)
Yorum Ekle