Red Dead Redemption 2 PC çıkış tarihi açıklandı

Red Dead Redemption 2 PC çıkış tarihi belli oldu. Batı kültürünün kovboy temalı yapımlarından birisi olan Red Dead Redemption 2, 26 Ekim 2018 tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One platformları için satışa sunulmuştu. Oyunun yapımcısı Rockstar Games, dört gözle beklenen günü açıkladı!

Red Dead Redemption 2 PC çıkış tarihi belli oldu

Geliştirici firmanın piyasaya sürdüğü Game Launcher arayüzünü kullananlar, Red Dead Redemption 2’de özel içeriklere sahip olacak. Bu sistem ile ön sipariş verenlerin avantajları oldukça büyük. Zira Game Launcher’ın avantajları şu şekilde:

— Hikaye modunda kullanılmak üzere bir miktar para

— 1 adet hazine haritası

Savaş atı

— Outlaw Survival Kit

— Red Dead Online için 50 altın çubuk

Sadece bununla da kalmayan Rockstar Games yetkilileri, 9 Ekim 2019 – 22 Ekim 2019 tarihleri arasında Red Dead Redemption 2 adına ön sipariş verenlere bir hediye daha verecek. Bu hediye, oyuncuların 2 yeni oyuna daha ücretsiz bir şekilde sahip olmasını sağlayacak.

Game Launcher’ı kullanmak istemiyorsanız ama aynı zamanda oyunu satın almak istiyorsanız ilgili oyuna Epic Games Store üzerinden erişebilirsiniz. Bu işlemi yapanların altın çubuk bonusu 50’den 25’e düşecek. Son olarak Red Dead Redemption 2’nin PC’ye çıkış tarihi 5 Kasım 2019 olarak ifade edildi.

Ek olarak Google Stadia kullanıcıları için de bir bilgi veren yetkililer, oyunun önümüzdeki ay Stadia adına piyasaya sürüleceğini ifade etti. Grafik ve oynanış konusunda gayet yeterli performans gösteren aksiyon oyunu, uzun süre kendisinden bahsettirmeye devam edecek gibi duruyor.

Red Dead Redemption 2 çıkış tarihiRed Dead Redemption 2 PCRed Dead Redemption 2 PC çıkış tarihi
Yorumlar (0)
Yorum Ekle