realme GT 2 Pro Snapdragon 8 Gen 1 platformu ile sunulacak

realme GT 2 Pro, Snapdragon 8 Gen 1 Mobil Platformu’nun sunduğu üst düzey performansa sahip olacak.

Akıllı telefon markası realme, Qualcomm Snapdragon Dijital Teknoloji Zirvesi 2021’de Snapdragon 8 Gen 1 Mobil Platformu ile çalışan bir akıllı telefon piyasaya süren ilk üreticilerden biri olacağını duyurdu.

realme’nin yeni amiral gemisi, realme GT serisindeki ilk Pro ürün olarak realme GT 2 Pro adıyla piyasaya sürülecek ve realme’nin en üst düzey amiral gemisi olacak.

realme Başkan Yardımcısı Chase xu, Snapdragon Dijital Teknoloji Zirvesi 2021’de “Qualcomm Technologies, her zaman realme’nin en önemli işbirliği ortaklarından biri olmuştur. realme birkaç ay önce realme GT 2 Pro’nun geliştirme çalışmalarına başlamış olup dünyanın dört bir yanındaki genç kullanıcıların beklentilerini aşacak gerçek anlamda üst düzey bir amiral gemi ürün sunacak” ifadelerinde bulundu.

Güçlü performansa ve üst düzey 5G kapasitesine sahip olan Snapdragon® 8 Gen 1 Mobil Platformu, özellikle oyun, yapay zeka yetkinliği ve 5G bakımından realme’nin yeni amiral gemisi realme GT 2 Pro’nun geliştirilmesi açısından yeni olanaklar sunmakta ve kullanıcı deneyimini yeni bir seviyeye çıkararak realme’nin ilk üst düzey amiral gemisi için güçlü bir lokomotif haline gelmektedir.

realme, dünyanın dört bir yanındaki genç kullanıcılara yeni üst düzey performans sunmak için Qualcomm Technologies ile çalışacak.

Yorumlar (0)
Yorum Ekle