realme 8 Türkiye’de!

realme daha önce 8 ailesinin üyesi, 8 Pro ile Türkiye pazarına giriş yaptı. Şimdi ise 8 Serisi üyelerinden realme 8 ile yoluna devam ediyor.

Dünyanın en hızlı büyüyen akıllı telefon markalarından realme, şık tasarımlar, iddialı özellikler ve uygun fiyatları bir araya getiren akıllı telefonlarına bir yenisini daha ekliyor. Göz alıcı parlak arka kapak logo tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken realme 8, stilini telefonuna da yansıtmak isteyen kullanıcıları kendine hayran bırakacak.

Siber Gümüş ve Siber Siyah renk seçenekleriyle gelen realme 8, 6 GB RAM 128 GB depolama alanı, oyunlarda yüksek performans vermek için tasarlanmış işlemcisi ve benzersiz modlar ile hayal gücünü fotoğraflarına taşıyacak kamerası ile realme 8, bir akıllı telefondan bekleyebileceğin her şeye sahip.

Cesur ve göz alıcı tasarımlarını her segmentten akıllı telefonlarında kullanarak tüm kullanıcılarla buluşturmayı amaçlayan realme, realme 8’de de göz alıcı bir arka kapak tasarımı kullanarak günlük teknoloji ile modayı aynı noktada buluşturuyor. realme’nin kullanıcıları harekete geçirmeyi amaçlayan sloganı ‘Cesaret Et’, arka kapakta yer alan parlak bant üzerinde konumlanarak gençleri yeni deneyimleri keşfetmeye davet ediyor.

Işığın farklı açılarda kırılmasıyla her yönden farklı bir renk gösterisi ile kendini her ortamda belli eden realme 8, kullanıcıları yalnızca performansıyla değil görünümüyle de etkilemeye hazırlanıyor. İki farklı renkte satışa sunulan realme 8’in göz alıcı gümüş rengi tasarımının yanında şık bir siyah tasarım seçeneği de bulunuyor. Ayrıca 177 g ağırlığı ve 8mm’den az kalınlığı ile realme 8, hem şık hem de kullanımı kolay tasarımı ile dikkat çekiyor.

Artık sosyal medyan senin hayal gücünle şekillenecek. realme 8’in üstün kamerası ve birbirinden etkileyici fotoğraflar çekmene yardımcı olacak kamera modları ile benzersiz görüntüler yakalayabileceksin. 64MP dörtlü ana kamera sistemi ve 16MP ekran için ön kamerası sayesinde realme 8 adeta gerçek gibi canlı ve net görüntüler çekmeni sağlıyor.

Yorumlar (0)
Yorum Ekle