Razer Project Sophia ve Enki Pro HyperSense ile tanışın

Enki Pro HyperSense oyun koltuğu, yeni bir gerçekçilik düzeyi sunarken; tamamen modüler tasarıma sahip olan Project Sophia kullanıcının taleplerine uyacak şekilde kişiselleştirilebilme özelliği vadediyor…

Razer, dünyanın ilk gerçek oyun masası konsepti Project Sophia ve D-BOX markalı yerleşik yüksek kaliteli haptiklere sahip oyun koltuğu Enki Pro HyperSense ile oyun ve ev bilgisayarlarının geleceğine yönelik vizyonunu açıkladı.

Razer’ın vizyoner Ar-Ge departmanı tarafından oluşturulan Project Sophia ve Enki Pro HyperSense, herhangi bir ev kurulumunu üst seviyelere çıkartmak adına yenilikçi çözümler sunuyor.

Evden çalışmanın her zamankinden daha yaygın hale gelmesiyle birlikte, birçok kişi kurulumlarını gün boyunca ihtiyaçları gereği çok sayıda farklı kullanım için yapılandırmakta zorlanıyor. Gerek bir ofis ortamı olsun gerekse oyun, yayın veya içerik üretimi olsun, her farklı kurulum işlevselliğini arttırmak adına kendine özel bir dizi ekstra çevre birimi ve cihaza ihtiyaç duyar.

Kullanıcıların iş için e-postaları ve Word belgelerini karıştırmak, oyun oynarken hedefe giden düşmanları patlatmak veya Twitch’te yayınlar yapmak gibi farklı işler için çalışma alanlarını hızla yeniden yapılandırmalarına olanak tanıyan, tamamen kişiselleştirilebilir, modüler bir tasarım olan Project Sophia, tüm bu zorluklara kusursuz bir çözüm sunuyor.

Tamamen modüler

Project Sophia’nın esnekliğinin merkezinde, benzeri görülmemiş bir kişiselleştirme düzeyi için 13 adede kadar ayrı modülü destekleyebilen, tamamen değiştirilebilir bir masa bulunur. Bu, her bölümün ikincil ekranlar, sistem izleme araçları, dokunmatik ekranlı kısayol panelleri, kalem tabletler, ses mikseri birimleri ve hatta harici capture kartlar gibi bir dizi göreve özgü bileşenle yapılandırılmasına olanak tanır. Böylece kullanıcının kurulumu, herhangi bir durum için saniyeler içinde değiştirilebilir duruma geliyor.

Yorumlar (0)
Yorum Ekle