PES mobil sürümü eFootball 2022 olarak güncelleniyor

PC ve konsol sürümlerinin toplam indirme sayısı dünya çapında 15 milyonu aştı!

Konami Digital Entertainment B.V., eFootball PES 2021 mobil versiyonunun eFootball 2022 olarak güncellendiğini duyurdu. Ayrıca 2. Sezon temalı çeşitli oyun içi etkinlikler ve kampanyalar, oyunun konsol ve mobil sürümlerinde de başladı.

eFootball™ 2022’nin mobil versiyonu, konsol sürümünde olduğu gibi oyuncuların kendi takımlarını oluşturmalarına olanak tanıyan yepyeni “Rüya Takımı” (“Dream Team) moduyla geliyor ve oyuncuların hayati kararlar esnasında gerçek futbol teorilerine dayalı oyun taktikleri geliştirmelerine dayalı, keyifli bir kontrol deneyimi sunuyor. Oyun, büyük Avrupa kulüplerinden ünlü isimleri, futbol tarihinin efsanelerini barındırırken oyun içi kadrolara ve kişilere haftalık Canlı Güncellemeler getirmeye devam edecek.

Yeni sezonu içeren çeşitli oyun içi etkinlikler, “Avrupa Liglerinde Öne Çıkanlar- Kulüpler, Takım Oyun Tarzları ve Yıldız Oyuncular” bugünden itibaren oyunda ve oyuncular, 2021-2022 sezonunda Avrupa Liglerinde zirveye ulaşan kulüplerin yer aldığı özel kart tasarımlarında görünecek.

Ayrıca, Avrupa’daki partner kulüplerimizden 11 oyuncu ve eğitim öğeleri içeren özel paketler de an itibarıyla oyunda. Kullanıcılar güçlü oyuncuları yan yana koyup onları hemen oyuna girecek randımana getirebilir ve kendi futbol taktikleri doğrultusunda bir takım çalıştırabilir!

“Rüya Takımında” ayrıca dünyanın her yerinden oyuncularla heyecan verici rekabetin tadını çıkarılabilirsiniz.

KONAMI, eFootball 2022’yi kullanıcılar için en iyi futbol simülasyon oyununa dönüştürmek için çalışmalara devam ediyor.

Yorumlar (0)
Yorum Ekle