PES 2018’de Türk futbol takımları da yer alacak

PES serisinin geliştiricisi Konami, Türk Futbol Federasyonu ile sözleşme imzaladı! Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Türk Milli Takımı Pro Evolution Soccer 2018’de yer alacak. İşte detaylar…

Yılın merakla beklenen oyunlarından Pro Evolution Soccer 2018’in Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray takımlarıyla birlikte resmi Türk milli futbol takımını içereceği açıklandı. Konami futbol serisinin yeni oyunu kısa süre içinde çıkacak.

Türk futbol takımları; Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray ile Türk milli takımı oyuna titizlikle yansıtılacak. Oyuncular, Konami’nin kullandığı teknoloji sayesinde takımın resmi kıyafetlerini ve gerçeğine birebir benzeyen futbolcuların görüntülerini kullanma şansı elde edecek.

Quaresma, Muslera, Belhanda, Van Parsie, Soldado, Oğuzhan Özyakup ve  Valbuena, Pepe, Bafétimbi Gomis gibi efsane futbol oyuncuları tüm PES severlerin hayal gücünü ateşleyecek.

PES 2018’in ön siparişleri iki farklı sürümle sunulacak: Dijital bonus içerikli Premium Edition (Kapakta Luis Suarez) ve Legendary Edition (Kapakta Barcelona’nın star oyuncuları). İkincisini alanlar sınırlı sayıda steelbook, PES flaş bellek ve MyClub modu için dijital bonuslar kazanacak (Usain Bolt agent, PES Legend agent, 1000 oyun içi para, Konami’nin ortaklık imzaladığı Topps şirketinin koleksiyonundaki özel futbol kartlarına erişim)

PES 2018 Playstation 4, Playstation 3, Xbox One, Xbox 360 ve PC’de çıkacak.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

PES 2018PES 2018 Türk Takımları
Yorumlar (0)
Yorum Ekle