Oyun dünyasında günün öne çıkan haberleri

18 Mayıs 2016 tarihi itibarıyla oyun dünyasında öne çıkan gelişmeleri bir araya getirdik. Homefront: The Revolution inceleme puanları şaşırttı, Terraria’nın beşinci yılı şerefine gelen sürpriz, Operation Dust Line’ın çarpıcı ekipmanları ve daha fazlası…

Terraria, kendine has bir kesim tarafından oynanan kimine göre tuhaf, bazılarına göreyse yaratıcı yapımlardan biri. Oyunun beşinci yılı geride kalırken 22 Mayıs 2016’da yeni bir ek paketin dağıtımına başlanıyor. Daha fazla detay için Terraria 1.3.1 Update adıyla aratılabilir.

Ubisoft, Rainbow Six Siege için yeni bir video yayınladı. Oyun için yayınlanan ek paketin ardından gelen videoa savaş sırasında belirlenen noktalara kamera ekleyebilme gibi ilgi çekici detaylar konu ediliyor.

Oyun meraklılarının beklediği yapımlardan Homefront: The Revolution’ın inceleme puanları geliyor. Oyun, bekleneni tam olarak vermiş gibi görünmüyor.

Multiplayer.it: 72

The Games Machine: 70

Gamewatcher: 65

Eurogamer Poland: 60

Gamesradar+: 60

Video Gamer:60

Polygon: 60

IGN:50

Son gelişme ise Dota 2: 2016 Battle Pass ile ilgili. Seatlle/ABD’de gerçekleştirilecek oyun etkinliği 8-13 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Ödül havuzunda toplanan rakam ise 4 milyon dolara ulaşmış durumda.

Dota 2: 2016 Battle PassHomefront: The RevolutionOperation Dust LineRainbow Six SiegeTerraria
Yorumlar (0)
Yorum Ekle