OPPO’dan Sevgililer Günü mutluluğunu katlayan ekran garantisi kampanyası

Sevgililer Günü’nde sevdiklerinizi OPPO markalı bir akıllı telefonla mutlu etmek için önemli bir neden daha ortaya çıktı. OPPO, Sevgililer Günü hediye alışverişini de kapsayan 12 – 17 Şubat tarihleri arasında; Mediamarkt’tan alınan OPPO telefonlara 1 yıllık ekran garantisi hediye ediyor.

OPPO’nun, donanım teknolojileri, fotoğraf yetenekleri ve tasarımları ile büyük beğeni toplayan akıllı telefon modelleri, en popüler Sevgililer Günü hediye seçenekleri arasında yer alıyor.

Bu kapsamda sevdiklerine unutulmaz bir hediye almak isteyenler için yeni bir kampanya başlatıldı. 12 – 17 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında;Mediamarkt’tan alınan OPPO telefonlara 1 yıllık ekran garantisi hediye edilecek.

14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutlamak için sevdiklerine bir OPPO telefon alanlar, aynı zamanda 1 yıl boyunca telefonun ekranını da koruma altına almış olacak.

Telefonun ekranının kırılması durumunda OPPO’nun yetkili servisleri, ekran garantisi kapsamı altında olan ürünler için geçerli olacak şekilde, 1 defaya mahsus kırılan ekranı yenisi ile ücretsiz olarak değiştirecek. Bu sayede, kullanıcıların akıllı telefonların keyfini daha uzun süre yaşaması ve sevdikleriyle geçirecekleri keyifli anların en güzel fotoğraflarını çekebilmesi garanti altında olacak.

Muhteşem hediye seçenekleri: OPPO Reno2 Serisi ve A Serisi 2020

Reno2 serisi akıllı telefonlar, teknoloji ve estetiği bünyesinde bir araya getiriyor. Mobil fotoğrafçılığın sınırlarını zorlamaya kendini adayan şirket, Reno2 serisini dört kamerayla donattı. 48MP Ultra Net Ana Kamera ve ön pop-up kameranın yanı sıra, Ultra Geniş Açı ve Ultra Gece Modu dahil olmak üzere pek çok çekim modu sunan bu kameralar sayesinde çiftler, birlikte geçirdikleri en romantik anları sanatsal dokunuşlarla ölümsüz hale getirebilecek.

mediamarktoppoOppo Reno2
Yorumlar (0)
Yorum Ekle