Okul zili Twitter’da çalıyor!

Okul zamanı geldi çattı! Alışverişler, kayıtlar ve telaşı derken popüler mikro blog ağı Twitter’da da ana gündem maddelerinden biri tahmin edileceği üzere okul. İşte okul konulu bazı eğlenceli tweet’ler…

Liselere kayıtlar yapıldı. Tuhafiye kapıları aşındırılıyor, ilkokul öğrencilerine kıyafetler alınıyor. Okul döneminin başlamaya yakın oluşu trafikte nasıl belli oluyorsa, sosyal medyada da kendini hissettirmeye çoktan başladı bile.

Her dönem yeni bir başlangıç ve Twitter’da da eğlence konusu

Hayatımıza dokunan her dönem, her özel gün, her başlangıç; Twitter’a da aynı anda yansıyor. Okul dönemi sohbetleri, üniversitelerin zorlu kayıt süreçleri, ders seçme metotları ve çok daha fazlası Twitter’da popüler konular arasında yer alıyor. Öte yandan Instagram, Facebook, Vine gibi popüler sosyal medya platformlarında da ‘okul’ bolca konu edinen başlıklar arasında.

Güldüren paylaşımlar

Takipçilerini genellikle güldüren paylaşımlar, fenomenler arasında olduğu kadar genel kullanıcılar nezdinde de yoğun şekilde gerçekleştiriliyor. Bizler de popüler sosyal medya platformlarından Twitter’da son dönemde iyiden iyiye artan okul öncesine dair tweet’lerden bazılarını bir araya getirdik.

Sohbetlerin seyri gerek komik, gerekse sitem dolu. İşte yüzünüze gülücük konduracak Tweetler seçkisi:

mikro blogokulokul açılma twittersosyal medyatweetTwitter
Yorumlar (0)
Yorum Ekle