Nokia’nın üç kameralı akıllı telefonu ortaya çıktı!

PureView 9 modelinde bulunan kamera düzeniyle dikkatleri çeken Nokia, iddialı kamera performansı ile de pek çok kişiyi şaşırtmıştı. Nokia üç kameralı akıllı telefon ile tekrar karşımıza çıktı.

Nokia üç kameralı akıllı telefonu ile karşınızda!

Çin’de bir sosyal medya platformunda ortaya çıkan yeni sızıntı, şirketin dairesel bir alan içine yerleştirilmiş üçlü kamera kurulumuna sahip bir model üzerinde çalıştığını ortaya çıkarttı. Nokia tarafından henüz resmi bir onaylama gelmese de, yeni modelin kod isminin daredevil olduğu düşünülüyor. Bununla birlikte ana kameranın 48 MP çözünürlüğünde olacağı da sızdırılan bilgiler arasında bulunuyor.

Ön ekrana dair sızıntıların da bulunduğu model, saf Android ile kullanıcılara sunulacak. Bununla birlikte ekranın üst kısmında damla çentik de bulunuyor. Alt çerçevede bulunan Type-C portuyla beraber, sol tarafta Google Asistan için özel olarak atanmış tuş da dikkatleri çekiyor.

Şu an için şirket tarafından söz konusu sızıntıya dair herhangi bir açıklama gelmedi. Modelin ne zaman, hangi fiyatla ve nerelerde satışa sunulacağı da bilinmeyen detaylar arasında bulunuyor.

nokianokia akıllı telefonNokia cihazlarNokia diğerNokia üç kameralı
Yorumlar (0)
Yorum Ekle