New State Mobile’ın Haziran güncellemesi yayınlandı

Android ve iOS işletim sistemlerinde şu anda mevcut olan oyunun bu güncellemesi yeni bir Survivor Pass ve yeni silah özelleştirme seçenekleri sunuyor.

NEW STATE MOBILE’ın Haziran güncellemesinin Android ve iOS’ta yayınlandığı duyuruldu. Bu güncelleme, oyuncuların çeşitli oyun içi içerikler aracılığıyla BROWN, CONY ve SALLY gibi ana karakterleriyle keyfini çıkarabileceği küresel bir marka olan LINE FRIENDS ile battle royale oyununun iş birliğinin başladığını duyuruyor. LINE FRIENDS iş birliği artık yayınlandı ve 21 Temmuz’a kadar mevcut olacak. Haziran güncellemesi ayrıca yeni bir Survivor Pass ve Micro UZI ve M16A4 için ek silah özelleştirme yuvaları ile birlikte geliyor.

LINE FRIENDS İş Birliği: Haziran güncellemesinin çıkışını kutlamak adına LINE FRIENDS iş birliği NEW STATE MOBILE’a geldi ve 21 Temmuz’a kadar erişilebilir olacak.

Yeni Silah Özelleştirmeleri: Micro UZI ve M16A4 silahlarının silah özelleştirmelerini ve uygulanabilirliğini daha da geliştirmek adına artık ek özelleştirme yuvaları mevcut. Micro UZI’ya artık bir lazer nişangahı takılabilir ve M16A4, ateş darbesinin oranını arttıran geliştirilmiş bir namlu ve dikey geri tepme kontrolünü iyileştiren bir kabza ile artık iki ek özelleştirme seçeneğine sahiptir.


Survivor Pass Vol. 8: Haziran güncellemesi the stratejist ekibinden Alex May ile NEW STATE MOBILE’a gelen yeni bir Survivor Pass’ı tanıtıyor. Oyuncular, tüm hikaye görevlerini tamamlayarak Alex May’in kostümlerini ve karakter görünümünü kazanabilirler. Premium Pass’e yükselten oyuncular ayrıca Alex May’in Moonlight Goddess kostüm setine de sahip olacaklar.

Yorumlar (0)
Yorum Ekle