Mutfakta yeniliğe hazır mısınız?

Mutfakta yeniliğe hazır mısınız?

Mevsimlerin değişmesiyle insanın içinde de bir yenilik ve bir değişim rüzgarları esiyor. Evlerimizde bahar temizlikleri yapıyor ve eşyalarımızı da yenilemek istiyoruz. Evlerimizin kalbi mutfaklar da değişimin ilk başladığı yerler oluyor genelde. Şimdi değişim zamanı! Mutfakta yeniliğe hazır mısınız?

Mutfakta yeniliğe hazır mısınız?

Buzdolabı artık yeteri kadar soğutmuyor, komşunun fırını daha güzel pişiriyor ve bulaşık makineniz elde yıkadığınızdan daha beter bulaşık yıkıyorsa artık mutfaklarda değişim zamanı gelmiştir. Gelişen teknoloji mutfaklarımızı da çeperine almış durumda. Artık mutfaklarımızda bizimle iletişim kurabilen buzdolapları, yemeğin ısısını ölçen fırınlar, ideal yıkama önerileri sunan bulaşık makinelerinden bahsediyoruz. Eğer sizin de mutfaklarınızda değişim zamanı geldiyse sizlere birkaç ürün önermek istiyoruz. Mutfakta yeniliğe hazır mısınız?

Buzdolabınızın içinde neler var?

Mutfaklarda en çok kullandığımız beyaz eşya hiç şüphesiz ki buzdolabı. Günde kaç kez kapısını açıyoruz, bilmiyoruz. Karşısında kaç dakika zaman geçiriyoruz, saymıyoruz. LG’nin yaptırmış olduğu bir araştırmaya göre, LG’nin kendi müşterileri buzdolaplarını günde 79 defa açıyormuş. Bunun yanı sıra müşterilerin yüzde 40’ı buzdolaplarının içinde ne olduğunu hatırlamakta güçlük çektiklerini söylüyor ve bozulan yemekleri atmaktan şikayet ediyor. LG, aslında bu ihtiyaçlardan yola çıkarak Door-in-Door adını verdiği, dış bölmesinde cam olan ve içinin gözükmesini sağlayan modelleri piyasaya sürüyor. Bu seride yer alan modeller, buzdolabında sık kullanılanların düzenlenmesini kolaylaştırarak tüm kapıyı açmadan alınabilmelerini ve değerli soğuk havanın dışarı çıkmasını önlüyor. Kapının açılma sayısı düştükçe yiyeceklerin taze kalma süresi de artıyor. 687 litre mega kapasiteye sahip buzdolabında, kullanıcı dostu bir içecek rafı var ve 4 şişeye kadar muhafaza edebiliyor. FreshBalancer özelliği meyve ve sebzeler için doğru nem oranını ayarlayabiliyor. Ayrıca buzdolabınızı cep telefonunuza indirdiğiniz bir mobil uygulama ile dışarıdan da takip edebilirsiniz.

LG LG GC-Q247CSBV.ANSPLTK A+ Enerji Sınıfı Gardrop Tipi Buzdolabı ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

10 farklı programdan birini seçebilirsiniz

Mutfakta yeniliğe hazır mısınız? O zaman sizi çok yoran bulaşık makinenizi de artık değiştirebilirsiniz. Vestel’in BM-1004 modelindeki bulaşık makinesi 10 farklı yıkama programı seçeneğiyle dikkat çekiyor. Biraz yıkama programlarının detaylarından bahsedelim. SmartWash Yıkama Teknolojisi ile makine içindeki sensörler sayesinde bulaşıkların kirlilik seviyelerini ölçebilir, bu ölçüme göre bulaşıklarınız için en uygun yıkama sıcaklığını ve süresini belirleyebilirsiniz. Jetwash 18 dk Yıkama ise bulaşıklarınızı bekletmeden 18 dakika içerisinde yıkıyor. Bulaşıklarınızda ideal temizlik seviyesi sağlayan bu program enerji ve zaman tasarrufu sağlayarak hayatınızı kolaylaştırıyor. Dual Prowash Programı da alt sepetteki zor bulaşıklara daha yüksek su basıncı uygularken, üst sepetteki narin bulaşıklara daha düşük su basıncıyla hassas yıkama uyguluyor. Bu sayede hem zor hem narin bulaşıkları aynı anda kusursuzca yıkayarak mükemmel bir temizlik sağlıyor.

VESTEL BM-1004 X A+++ Enerji Sınıfı 10 Programlı Bulaşık Makinesi ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Elinizin lezzetine lezzet katın

Son olarak da komşularınızın sizden daha lezzetli yemekler sunmasına sebep olan eski fırınınızı değiştirebilirsiniz. Arzum’un Cookart Maxi ürünü, ideal pişirme seçenekleriyle elinizin lezzetini ikiye katlayacaktır. 50 litre kullanılabilir fırın hacmine sahip ürün, farklı pişirme seçenekleri ile birbirinden lezzetli yemekleri hazırlamanızı ve sevdiklerinizi de bir masanın etrafına toplamanızı sağlıyor. Geniş iç hacmine sahip ürün, altlı ve üstlü olarak 2 farklı yemeği aynı anda pişirmenize de imkan sunuyor. Mutfakta yeniliğe hazır mısınız?

ARZUM AR 2002 Cookart Maxi 50 Litre Çift Camlı Fırın ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

beyaz eşyabulaşık makinesibuzdolabıdeğişimfırınmanşetmutfakyenilik
Yorumlar (0)
Yorum Ekle