MIUI 12’nin yeni ekran görüntüleri ile detaylar ortaya çıktı

Xiaomi’nin en yeni arayüzü ile ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor. Daha önce bir ekran görüntüsünün yayınlandığı MIUI 12 ile ilgili yeni görüntüler geldi. Xiaomi MIUI 12 işletim sistemi ile gelen en büyük yenilik hiç kuşkusuz Yenileme hızı menüsü.

MIUI 12 yeni ekran görüntüleri ortaya çıktı

MiSettings uygulamasının beta sürümü aracılığıyla MIUI 12’nin yeni ekran görüntüleri ortaya çıktı. MIUI Topluluk forumlarında sızdırılan görüntüler yeni arayüzdeki bazı değişiklikleri bir kez daha karşımıza çıkardı. Hatırlayacağınız gibi geçtiğimiz günlerde bir ekran görüntüsü yayınlanmıştı. Şimdi çıkan görüntülerde kullanıcıların 120 Hz ve 60 Hz arasında yenileme hızı seçimi yapılabileceği görülüyor.

Diğer ekran görüntülerine baktığımızda ise Odaklanma Modu ile ilgili seçenekler karşımıza çıkıyor. Buradan telefonunuzdan ne kadar süreyle uzak durmak istediğinizi seçebiliyorsunuz.

Ayrıca ekran süresinin haftalık görünümünde grafik stiline geçildiği görülüyor.

Ortaya çıkan bu ekran görüntüleri MIUI 12‘nin arayüzüne erken bir bakış atmamızı sağlasa da yazılımın geliştirme aşamasında olduğunu ve nihai sürümde yeni değişikliklerin gelebileceğini unutmamak gerekiyor.

Xiaomi, geçen ay yaptığı bir duyuruyla MIUI 11’in bete geliştirmesini durdurduğunu açıklamıştı. Bu da MIUI 12’ye ağırlık verildiğinin resmi bir göstergesi. Tahminlere göre yeni arayüz yılın üçüncü çeyreğinde karşımıza çıkacak.

miui 12miui 12 ekran görüntülerimiui 12 ekran görüntüsüxiaomi miuixiaomi miui 12 güncellemesi
Yorumlar (0)
Yorum Ekle