MIUI 12.5 Enhanced ikinci dalga başladı! İşte güncellenen modeller

Xiaomi, yeni arayüzü MIUI 12.5 Enhanced’in ikinci dalgasına resmen başladı. İlk dalgayı amiral gemileri başta olmak üzere pek çok telefona sunan üretici, şimdi ise ikinci dalgaya geçti ve orta-giriş seviyesi telefonları güncellemeye başladı.

MIUI 12.5 Enhanced sürümü, mevcut MIUI 12.5’in hatalarının giderildiği ve daha iyi performans sunan bir sürüm olarak piyasaya sürüldü. Xiaomi’nin vaatlerine göre bu güncellemeyle birlikte telefonların hızı yüzde 40 artarken, güç tüketimi ise yüzde 35 oranında azaltıldı. Peki MIUI 12.5’in gelişmiş sürümü şimdi hangi modellere gelmeye başladı? İşte son güncellenen modeller…

MIUI 12.5 Enhanced, bütçe dostu modellere ulaşmaya başladı

Xiaomi’nin MIUI 12.5 Enhanced sürümü, ikinci dalga modellerden ilk olarak Redmi Note 9 Pro 5G ve Redmi Note 10 ikilisine ulaştı. Bu modeller Çin’de satıldığı için yeni sürümden şu an itibaren yararlanabilirler. Ancak bunlara karşılık gelen Mi 10T Lite ve Mi 10i modelleri de (yeniden markalanmış) yakında gelişmiş sürüme kavuşacak. Aynı şekilde Redmi Note 10 5G ile aynı dalda olan Redmi Note 10T 5G ve POCO M3 Pro 5G’de yine güncellemeyi alacak.

İkinci dalganın ilk şanslı grubunda yer alan Redmi Note 9 Pro 5G için güncelleme, V12.5.4.0.RJSCNXM yapı numarasıyla geliyor. Redmi Note 10 5G içinse bu V12.5.1.0.RKSCNXM yapı numarasına yükseltiliyor.

Peki sizler MIUI 12.5  Enhanced sürümü hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda bizlerle paylaşın…

Xiaomi, uygun fiyatlı yeni akıllı saatini tanıttı!

MIUI 12.5
Yorumlar (0)
Yorum Ekle