Merakla beklenen yarış oyunu F1 2015’ten son detaylar

Dünyanın en önemli yarış organizasyonlarından Formula 1’in PC ve konsola taşınan oyun serisinin son üyesi kısa süre içinde satışa sunulacak. Codemasters’ın yapımcılığını üstlendiği F1 2015 hakkında önemli detaylar da paylaşılmaya devam ediliyor. İşte bunlardan biri de oyuna dair yayınlanan kısa tanıtım videosu.

22 saniyelik kısa video, oyun içi görüntüler ve yarış öncesinden bazı giriş sinematiklerinden enstantanelerle şekilleniyor. Oyunun tanıtım videosunda yarış pistlerinin ve F1 araçlarının grafik detayları bir hayli çarpıcı görünüyor.

F1 2015 oyunundan bir görüntü daha…

Videoda Formula 1 araçları için en zorlu koşullardan biri olan yağışlı havada piste çıkma konusuna detaylı şekilde yer verildiğinde dikkatlerden kaçmıyor. Islak zeminde yarış araçlarının yol alması, araç içi kamerası eşliğinde harikulade bir görsel şölen sunuyor. Çeşitli kamera açıları ile sunulan kısa yarış heyecanı oldukça etkileyici…

Oyundaki grafiklerdeki özen, çevre modellemeleri eşliğinde açıkça gözler önüne serilirken Formula 1 tutkunu oyun severleri heyecan dolu yarışlar için pistlere çıkarmaya hazırlanan iddialı bir yarış oyunu son viraja girmiş hızla yaklaşıyor!

Temmuz ayını bekleyin!

F1 2015’in resmi yayın tarihinin Haziran ayında kamuoyuyla paylaşılması ve oyunun da Temmuz ayında PS4, Xbox One ve PC için yayına hazır olması bekleniyor. Haberin devamında oyuna dair hazırlanan resmi tanıtım videosunu izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

f1 2015f1 2015 fotograff1 2015 pcf1 2015 ps4f1 2015 videof1 2015 xbox onef1 oyunformula 1 oyun
Yorumlar (0)
Yorum Ekle