[Davetlisiniz] MediaTrend’ten 8 Mart Dünya Kadınlar Günü özel etkinliği

MediaTrend’in gelenekselleşen Okur Buluşması etkinlikleri kapsamında, MediaMarkt’ın destekleriyle 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel bir etkinlik düzenlenecek. Teknoloji dünyasının başarılı kadınlarının ilham veren hikayeleri, MediaTrend’in kadın okurları ve teknolojiyle ilgili herkesle, çeşitli sürprizler eşliğinde buluşacak.

Teknoloji dünyasının başarılı kadınlarından
ilham veren hikayeler

MediaTrend yazarları Duygu Sayıner ve Fundalina’nın (Funda Güleç Yalçın) konuşmacı olarak yer alacağı etkinliğin moderatörlüğünü sosyal medya fenomeni Zeynep Zeze üstlenecek. Bu anlamlı okur buluşmasına katılan kadınlara kişisel bakım ürünlerinde özel indirimler uygulanacak.

Kadınlar Günü’ne özel Okur Buluşması, Forum İstanbul AVM’de yer alan ve aynı zamanda Türkiye’nin en geniş alana sahip teknoloji mağazalarından biri konumundaki MediaMarkt’ta, 8 Mart 2018 Perşembe günü saat 13.00-14.00 saatleri arasında gerçekleşecek.

  • MediaTrend ailesi olarak 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nüzü kutlarız.

Forum İstanbul AVM nerede?

İstanbul Bayrampaşa Forum İstanbul AVM

Kocatepe Mah., Paşa Cad.
34045 Bayrampaşa / İstanbul
Tel: 0850 222 1 500
8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü8 Mart Dünya Kadınlar GünüDuygu SayınerForum İstanbul AVM MediaMarktFunda Güleç YalçınFundalinamediamarktmediatrend
Yorumlar (0)
Yorum Ekle