Mediatrend Ağustos sayısında sizleri neler bekliyor?

Mediatrend Ağustos sayısında ana konumuz Bayram. Bu yıl her zamankinden çok daha farklı bir bayram geçirdik. Sevdiklerimiz ile kavuşurken sosyal mesafeyi korumak adına bazı uygulamaları kullandık. Meditrend’ın Ağustos sayısında da bu uygulamaları mercek altına alıyoruz.

Dergiyi indirmek için: https://bit.ly/3gwWZTQ

Mediatrend Ağustos sayısı çıktı

Mobil hayat köşesinde Influencer’ların dünyasına giriş yapıyoruz. Zeynep Zor ile röportajımız var, Zeynep Zor, teknoloji ile ne kadar ilgili? Ayrıca bu yıla damga vuran Atom Karınca iPhone SE 2020’nin tüm detayları da bu sayıda.

Artık tatile çıkacağımız zaman sakin lokasyonlara bakıyoruz. Herkesten uzak doğayla baş başa kalabileceğiniz tatil fırsatları ile güvenle kafanızı dinleyebilirsiniz. Henüz plan yapmadıysanız, kağıdı kalemi hazırlayın!

Objektif köşemizde en güzel yaz fotoğrafları için tüyoları sizlerle paylaşıyoruz. Aynı zamanda online fotoğrafçılık kurslarına dair merak edilen tüm soruların yanıtı da bu sayıda!

Videolarda, ses görüntüden çok daha önemli. Peki, neden? YouTube videolarında izleyiciyi ses ile yakalabilirsiniz, bunun için gerekli ekipmanlara dikkat etmekte fayda var. Ses ve görüntü köşemizde tüm soruların yanıtı sizi bekliyor.

Bilgisayar Dünyası köşesinde oyuncuların hayallerini süsleyen odayı oluşturmalarına yardımcı olacak ipuçlarını paylaşıyoruz. Eğer, kendinize bir oyuncu odası kurmayı planlıyorsanız Mediatrend sayfalarını karıştırmaya şimdiden başlayın.

Evde Yaşam köşemizde pratikliği evinize getiriyoruz. Yer kaplamayan dikey şarjlı elektrikli süpürgeler hangi avantajları sunuyor? Tozlardan kurtulurken, vaktinizi kaybetmeyin.

Mediatrend Ağustos sayısında yer alan konular tabii ki bunlarla sınırlı değil ve bunları keşfetmek için yeni sayının sayfaları sizleri bekliyor.

mediatrendmediatrend ağustosmediatrend dergi
Yorumlar (0)
Yorum Ekle