MediaMarkt’tan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel ilham veren etkinlik

MediaMarkt, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında yoğun ilgi gören bir etkinlik düzenledi. Mediatrend ile Teknolojik Okur Buluşmaları etkinliğinde Mediatrend’in kadın yazarları ilham veren hikayelerini katılımcılarla paylaştı.

Avrupa’nın en hızlı büyüyen elektronik perakende markası MediaMarkt, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında önemli bir etkinliğe imza attı.

8 Mart Perşembe günü Forum İstanbul Alışveriş Merkezi MediaMarkt mağazasında düzenlenen Mediatrend ile Teknolojik Okur Buluşmaları adlı etkinlikte Mediatrend yazarları Duygu Sayıner ve Funda Güleç Yalçın katılımcılarla ilham veren hikayelerini paylaştı.

Sosyal medya fenomeni Zeynep Aydoğan’ın sunuculuğunu yaptığı etkinlikte yazarların başarıya giden yolda yaşadıkları zorluklar ve engeller anlatılırken, kadınların başta sosyal ve ekonomik alanlar olmak üzere her alanda desteklenmesi gerektiğinin altı çizildi.

MediaTrend Genel Yayın Yönetmeni Cem Kıvırcık ve MediaMarkt yetkililerinin de hazır bulunduğu etkinlik, yoğun katılım eşliğinde gerçekleşti.

8 Mart Dünya Kadınlar GünüCem KıvırcıkDuygu SayınerFunda Güleç YalçınmediamarktMediatrend ile Teknolojik Okur BuluşmalarıZeynep Aydoğan
Yorumlar (0)
Yorum Ekle