MediaMarkt Yılbaşı indirimleri başladı!

2018 yılına sayılı günler kala MediaMarkt Yılbaşı indirimleri kampanyası başladı. 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olan bu indirimler ile çok sayıda ürüne büyük indirim fırsatları ile sahip olabilirsiniz. Bu videomuzda indirme giren bazı ürünleri sizler için listeledik!

MediaMarkt Yılbaşı indirimleri kampanyası başladı!

31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olan indirimler tüm MediaMarkt mağazalarında ve www.mediamarkt.com.tr sitesinde geçerli olacak. Bu videomuzda ise indirime giren bazı ürünleri sizler için listeledik. Daha fazlasını websitesinde ve mağazalarda bulabilirsiniz. İşte videomuzda yer alan ürünler!

Tüm ürünler için tıklayın!

 

Samsung Galaxy A7 2017

Samsung’un 2017 model telefonlarından Galaxy A7 2017 modeline 31 Aralık tarihine kadar indirimli fiyatı ile sahip olabilirsiniz!

Philips SHL3065 kulak üstü kulaklık

Uygun fiyatlı ve performanslı bir kulak üstü kulaklık arayanlar için, Philips SHL3065 model isimli mikrofonlu kulaklık, yeni yıl indirimlerinde kaçırılmayacak fırsatlar arasında yer alıyor.

Acer E5-576G Dizüstü Bilgisayar

Yeni yıla yeni bir dizüstü bilgisayar ile girmek isteyenler için Acer’ın bu modeli, 31 Aralık tarihine kadar indirimli fiyatı ile tüm mağazalarda ve internet sitesinde sizleri bekliyor!

Philips Power Pro Compact elektrikli süpürge

Ev  elektroniği ürünlerinde de önemli indirimler sizleri bekliyor. Philips’in toz torbası olmayan pratik modellerinden Power Pro Compact modeli, ihtiyacınızı karşılayacak özellikleri ve fiyatı ile sizin olabilir.

Samsung UE40J5270SSXTK LED TV

Yeni ve şık bir televizyon arıyorsanız, 31 Aralık tarihine kadar sizleri bekleyen fırsatlar ile Samsung marka 40 inç boyutlu Full HD LED televizyona indirimli fiyatı ile sahip olabilirsiniz.

manşetmediamarkt yılbaşı indirimlerivideo
Yorumlar (0)
Yorum Ekle