MediaMarkt iş ortaklarıyla iftar yemeğinde buluştu


Yeni mağaza yatırımlarıyla büyümesini 2017 yılında da sürdüren MediaMarkt, düzenlediği iftar yemeğinde iş ortaklarını ağırladı.

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlediği iftar yemeğinde iş ortaklıklarıyla bir araya geldi. MediaMarkt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım’ın ev sahipliğinde düzenlenen iftar yemeğine, yaklaşık 350 davetli katıldı.

Yemekte bir konuşma yapan Gökyıldırım, MediaMarkt’ın hem dünyada hem de Türkiye’de, dijital teknolojiyi iş süreçlerine başarıyla entegre eden öncü şirketlerden biri olduğunu vurgulayarak yeni nesil perakendeciliğe liderlik ettiğini belirtti. MediaMarkt olarak 2017 mali yılının 3. çeyreğine başarıyla girdiklerini belirten Gökyıldırım, sözlerini şu şekilde sürdürdü:

“Yoğun bir yatırım dönemi geçirmekteyiz. Türkiye’nin farklı noktalarında açtığımız yeni mağazalarımızla büyürken, mağaza içinde yarattığımız deneyim alanlarına ve online yatırımlara devam ettik. Bu başarıda iş ortaklarımızla sürdürdüğümüz başarılı iş birliklerinin rolü çok büyük. İş ortaklarımızla birlikte inşa ettiğimiz güven ve dayanışma ortamı markamıza katma değer olarak geri döndüğünü gözlemlenin gurunu yaşıyoruz” dedi.

Türkiye çapında verdikleri hizmetlerin hızla artan mağaza sayısıyla daha da genişlediğinin altını çizen Gökyıldırım, kısa sürede açık ara sektör lideri olma yolunda emin adımlarla ilerlediklerini açıkladı.

mediamarktmediamarkt iftarmediamarkt iş ortakları
Yorumlar (0)
Yorum Ekle