Media Markt şimdi de annelerin yüzünü güldürecek

Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakende markası Media Markt, 4-8 Mayıs arasında hayata geçireceği özel kampanyasıyla, Anneler Günü’nde hem tüketicilerin hem de annelerinin yüzünü güldürecek.

Media Markt, “Anneler Günü” için annesine Samsung Galaxy S7 edge, Samsung Gear Saat, Simfer Mini Fırın, Tefal ve Philips marka buharlı ütü alanlara; fiyatı 129 TL ila 299 TL arasında değişen bluetooth kulaklık, Samsung tablet ve çay makinesi gibi ürünleri armağan ederek, annelerin hediye keyfini ikiye katlayacak.

Akıllı telefonlardan küçük ev aletlerine, beyaz eşyadan televizyonlara uzanan 50 bin çeşit ürünü, rakipsiz fiyatları ve kaliteli hizmetleriyle tüketicilerine sunan Media Markt, Anneler Günü’ne özel kampanyasıyla, bu defa da anneleri mutlu edecek.

Media Markt, 4-8 Mayıs arasında geçerli olacak Anneler Günü kampanyasıyla, her Samsung Gear Saat alana 179 TL değerinde Bluetooth kulaklık; Samsung Galaxy S7 Edge akıllı telefon alana 299 TL değerinde Samsung Tablet ve LG K10 telefon alana 129 TL değerinde çay makinesi hediye edecek.

Ayrıca, her Simfer mini fırın alana Simfer eldiven ve önlük; 500 TL ve üzerinde Tefal markalı buhar kazanlı ütü alana 200 TL değerinde Tefal Pro Express ütü masası; Philips marka buharlı ütü satın alanlara ise 250 TL değerinde ütü masası armağan edecek.

Anneler Günü’nde annesine ne hediye edeceğine bir türlü karar veremeyenleri büyük bir zahmetten kurtaracak olan kampanya, Media Markt’ta annesini sevindirmek isteyenleri bekliyor.

akıllı telefonanneler günüküçük ev aletlerimedia marktmedia markt anneler günüPhilipssamsung galaxy s7 edgesamsung gearSimfer Mini FırıntefalTefal Pro Express ütü masası
Yorumlar (0)
Yorum Ekle