Media Markt’tan bayram fırsatları

Onlarca seçeneği tek bir çatı altında buluşturan Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi Media Markt, bayram neşesini fiyatlara da yansıtıyor.

Ramazan Bayramı’na özel kampanyaları ile teknoloji severlerin yüzünü güldürmeyi amaçlayan Media Markt, tüketicilerine son model akıllı telefonlardan TV ve klimalara kadar bir çok ürünü kapsayan kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Media Markt fırsatları 7 Temmuz tarihine kadar devam ediyor

Media Markt’ın 1 – 7 Temmuz tarih aralığını kapsayan Ramazan Bayramı kampanyası dahilinde tüketiciler; 13 MP kamerasıyla ön plana çıkan Samsung Galaxy J7’ye 1199 TL yerine 1049 TL’ye sahip olabiliyorlar. Huawei P8 Lite marka akıllı telefonunu ise günde 1 TL ödeyerek satın alabiliyorlar. Ayrıca Huawei P8 Lite satın alan tüketicilere istedikleri ürün için kullanabilecekleri 100 TL değerinde hediye çeki veriliyor. Vestel 40UA8900 LED TV’ler ise 1899 TL yerine 1599 TL’den satışa sunulurken A+ Enerji Sınıfı SEG Klimalar ise 1699 TL’den başlayan fiyatlarla tüketicilerle buluşuyor.

Son dönemin en popüler elektrikli kaykayları JONZA ERS-M001, ERS-S002, ERS-K003 Hoverboardlar ise taşıma çantası ile birlikte 999 TL’lik fiyatıyla eğlenceli bir bayram hediyesi seçeneği olarak öne çıkıyor.

media marktmedia markt bayram fırsatlarımedia markt indirim
Yorumlar (0)
Yorum Ekle