Marvel’s Avengers oynanış videosu ortaya çıktı

Mayıs 2020’de çıkışını gerçekleştireceği duyurulan Marvel’s Avengers’ın oynanış videosu, kim olduğu bilinmeyen kişi ya da kişiler tarafından sürpriz bir şekilde kamuoyuna sızdırıldı.

Square Enix tarafından geçtiğimiz hafta sona eren yılın en önemli oyun etkinliklerinden E3 2019 kapsamında duyurulan oyunun çok sayıda detayına işaret eden video, bir kamerayla çekilen ekran şeklinde geliyor. Haberin devamında ilgili videoyu izleyebilirsiniz.

Square Enix’in sıradaki oyunlarından Marvel’s Avengers’ın özellikle karakter tasarımları yoğun eleştiri almıştı. Bu noktada ortaya çıkan video, her ne kadar grafikler hakkında fikir vermese de eleştirileri doğrular nitelikte. Düşük bir ışıktaki arka arkaya sıralanan görüntüler şeklindeki akışta oyuna dair aksiyon ise hissedilir seviyede.

Marvel’s Avengers, oynanabilir beş adet karakterle meraklılarıyla buluşacak. Bu karakterler ise Captain America, Iron Man, Hulk, Black Widow ve Thor olarak belirlenmiş durumda. Güncellemelerle birlikte oynanabilir karakter sayısının daha da artırılabileceği kaydediliyor.

Öte yandan E3’te oyuna dair bir tanıtım videosu yayınlandı. Gelen oynanış videosuyla birlikte önümüzdeki sene çıkacak yapıma dair bilgilerin sayısında da artış yaşanmış oldu.

Eleştiri almıştı…

E3 videosu ardından gelen ‘karakterler daha iyi olabilirdi’ yorumlarına Marvel’s Avengers’ın kreatif direktöründen ilginç bir yanıt gelmiş, söz konusu tasarımların değişmeyeceği bildirilmişti. Bunun ardından oyun severler hayal kırıklığına uğramışlardı.

Yapım, 15 Mayıs 2020’de PC ve PlayStation 4, Xbox Oneve Stadia platformları için çıkacak.

E3Marvel’s AvengersMarvel’s Avengers oynanış videosuoyun
Yorumlar (0)
Yorum Ekle