Marvel, mobil oyun endüstrisine damga vurmak istiyor!

Marvel, mobil oyun endüstrisine damga vuracak çarpıcı bir oyun üzerinde çalışıldığını açıkladı. Üstelik bu oyun için Fox ile ortaklık yapıldığı kaydedildi. Gelişmenin sonraki safhaları merakla bekleniyor…

Günümüzün popüler eğlence odaklı şirketleri arasında yer alan Marvel, hem mobil alanda, hem de diğer platformlarda çeşitli yapımlar üretiyor ve tüm dünyada epey seviliyor. Tabii Marvel sadece oyunlarla yetinmiyor; Hem çizgi roman, hem de gişelerde büyük hasılat elde eden filmler üretiyor. Ünlü şirket şimdi de mobil alanda ağırlığını hissettirmenin peşinde…

Yeni bir mobil oyun müjdesi

Marvel cephesinden yapılan açıklamada gelmiş geçmiş en iyi mobil oyunlardan birinin üretildiği ifade edildi. Bu kuşkusuz çok büyük bir iddia ve oyuncuların iştahını kabarttı diyebiliriz.

Marvel konu ile ilgili çok fazla açıklama yapmaktan kaçınırken şimdilik oyun meraklılarını ve elbette mobil cihaz endüstrisini heyecanlandıran çalan birkaç cümle kurmakla yetindi diyebilmek mümkün.

Fox – Marvel işbirliği

Bu arada Fox ile Marvel, söz konusu yeni mobil oyun için bir ortaklık anlaşması yaptılar. İki devin çok güçlü bir oyun ortaya koyabilmek amacıyla bir araya geldiği ifade edildi. Önümüzdeki süreçte yeni mobil oyun ile ilgili yapılacak açıklamalar şimdiden merakla bekleniyor.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

foxmarvelmobil oyunoyun
Yorumlar (0)
Yorum Ekle