MARVEL Future Fight’a yeni X-Men kahramanları katıldı

Popüler mobil süper kahraman oyunu MARVEL Future Fight’a gelen son güncelleme, yepyeni özelliklerin yanı sıra Gambit, Sentinel ve Nightcrawler’ı da içeriyor.

Mobil oyun şirketi Netmarble Corp, mobil süper kahraman oyunu MARVEL Future Fight’a, merakla beklenen güncellemenin bir parçası olarak üç yeni karakter ekledi. Oyuncular, X-Men çizgi romanlarından hayranların favorileri olan Nightcrawler, Sentinel ve Gambit’i kazanma şansına sahip olacak.

Heyecanla beklenen X-Men karakterlerinin oyuna katılmasının yanı sıra, mevcut karakterler Melek, Emma Frost, X-23 ve Magneto için yeni kostümler ve Magneto, Gambit, Nightcrawler, Sentinel, Angel, Emma Frost ve X-23 gibi karakterlerin potansiyellerini açığa çıkaracak birçok yeni geliştirme de oyuna dahil edildi. Ayrıca dev Sentinel tehdidi Master Mold’a karşı yepyeni ve gerçek zamanlı bir Dev Baş Düşman Akını da oyuncuları bekliyor.

MARVEL Future Fight ek güncellemeleri:

  • – Karakter türleri, yeni büyüme sistemi ile maksimum tür bağına yükseltilebilir.
  • – Fetih’te birden fazla kez yenilmiş karakterler tek seferde seçilip diriltilebilir.
  • – Oto tekrar bölüm içinde etkinleştirilebilir.
  • – Kategori-3 Yükseltme animasyonu tekrar izlenebilir.
  • – İttifak desteğini kimin gönderdiği görülecek.
  • – Baş Düşman İstilası ortak görevi dengelendi.

MARVEL Future Fight kısa bir süre önce 3’üncü yıldönümünü kutladı ve dünyanın her yerindeki 84 milyondan fazla oyuncusu için oyun içi etkinlikler düzenledi.

MARVEL Future FightMARVEL Future Fight güncellememobil oyunoyun
Yorumlar (0)
Yorum Ekle