Mangal Keyfinizi Katlayacak Teknolojik Ürünler

Kurban bayramıyla birlikte yavaş yavaş yaz sezonunu kapatacağız. Ancak mevsimlerin değişken yapısı nedeniyle Eylül, Ekim ve hatta Kasım ayında bile güneşli günlerden mahrum kalmayacağız. Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte bu dönemde et pişirmeyle daha haşır neşir olacağınızı tahmin ederek okuduğunuz yazıyı hazırladık. Siz de mangal keyfini zahmetsiz ve pratik şekilde yaşamak için listemize göz atın.

Uzay aracı gibi gözüken bu mangal, rüzgara meydan okuyarak etlerinizi pişiriyor

Mangal Klasiği Weber Fire Place

Önce klasik bir seçenekle başlayalım. Karşınızda modern dokunuşlarla gelen geleneksel bir mangal. Weber markası tasarımda rüzgarı da hesaba katarak ürünü, kamp gibi daha zorlu ortamlarda daha uzun süre kullanabileceğiniz şekilde geliştirmiş.  13 kilo ağırlığında kaliteli malzemeden üretilen ve ısıya dayanıklı kapak sapı ile gelen Weber Fire Place, kömürle çalışıyor. Ürünü 719 liraya bu adresten satın alabilirsiniz.

Ürünün ızgarasını çevirdiğiniz zaman düz bir tavaya dönüşerek bir taşla iki kuş vurmuş oluyorsunuz

Geleneksel ve Yenilikçi Homend 1402 Grilliant

Yenilikçi ev ürünleriyle çıkış yakalayan markalardan Homend, bu ızgara ile yeni nesil mangal keyfi vaadinde bulunuyor. Öncelikle ürünün döküm ızgarasının kolayca çıkarılıp temizlenmesi mangal ve kirlilik önyargısını azaltıyor. Bu ızgaranın diğer tarafı ise düz olarak tasarlanmış ve yumurta yapabileceğiniz bir tava olarak düşünülmüş. Kömür yerine elektrik kullanan ürün 1800 Watt gibi et pişirmede oldukça yeterli güce sahip. Özellikle kömürle uğraşmak isteyemenler için Homend 1402’yi tavsiye edebiliriz. Ürünü 339 lira fiyatla buradan temin edebilirsiniz.

Küçük ve pratik bir mangal çözümü için ideal bir ürün

Korkmaz A333 Granit Elektrikli Izgara

Eğer mutfak ürünlerinde kullanılan malzemeleri takip ediyorsanız bir süredir granit modellerin öne çıktığını fark etmişsinizdir. Korkmaz markası elektrikli ızgara ile graniti birleştiriyor. Granit üzerindeki %100 alüminyum kaplama da çizilmelere karşı ürünü rakiplerine karşı daha korumalı hale getiriyor. 1400 Watt gücündeki ızgara, granit etkisiyle etlerin eşit derecede pişmesini sağlıyor. Kolay taşınabilir olduğu için yemeklerinizi pişirdikten sonra fişi çekip servis yapma imkanınız da var. A333’ü 349 liraya bu adresten satın alabilirsiniz.

Doğru ekipmanla işinizi kolaylaştırın

WMF 34 cm Et Bıçağı

Et ile uğraşanların olmazsa olmazlarından biri kaliteli bıçaklardır. İyi bir bıçak eti keserken, yağını ayırırken işinizi çok kolaylaştırırı. Bu açıdan işin erbabı ve köklü firmalardan WMF’nin ürünlerini değerlendirmenizi öneririz. 139 liraya bu adresten bulabileceğiniz ürün, özel paslanmaz çelik üretimiyle “evladiyelik” kategorisinde.

 

 

 

 

barbekübıçakgranithomendızgarakorkmazkurban bayramımangalmanşetweberwmf
Yorumlar (0)
Yorum Ekle