Louis Vuitton’un akıllı saat serisi Tambour Horizon satışa sunuldu

Lüks moda markalarından Louis Vuitton da tüketici elektroniği rekabetine dahil oluyor. Popüler şirket, Android Wear işletim sistemine sahip akıllı saat serisi Tambour Horizon ile konuya iddialı bir giriş yapıyor…

Android Wear’lı akıllı saat serisi, Black, Monogram ve Grafite olmak üzere üç modelden oluşuyor. Sofistike tasarımlarıyla dikkat çeken seride tasarımsal ve teknik detaylar da dikkate değer.

30 metreye kadar su altı basıncına dayanıklı olan modellerin tümünde safir cam tokalar ve çelik kayış seçenekleri mevcut. Ayrıca erkekler için 30 ve kadınlar için de yine 30 adet farklı değiştirilebilir kayış seçeneği sunuluyor. Oldukça geniş bir yelpaze.

1.2 inçlik 390 x 390 çözünürlüklü AMOLED dokunmatik ekran, Qualcomm Snapdragon 2100 işlemci, 512 MB RAM ve 4 GB depolama alanı öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor. Pil kapasiteleri 300 mAh ve bu da resmi açıklamaya göre bir günlük şarj dayanıklılığı anlamına geliyor. Akıllı saatler, Android akıllı telefonların yanı sıra iOS cihazlar da uyumlu. Bluetooth ve Wi-Fi özellikleri de bulunuyor.

Saat arayüzleri şık tasarımları ile dikkat çekiyor…

Android 2.0 desteğine sahip Louis Vuitton Tambour Horizon serisi ile birlikte, Google’ın ilgili versiyonla ilgili duyurduğu tüm özellikler kullanılabilecek. Öte yandan bir dizi özelleştirilmiş uygulama da söz konusu, ayrıca Louis Vuitton imzası taşıyan saat yüzleri de kullanıcılarını bekleyecek.

Ve fiyatlar; Grafite ve Monogram modelleri 2400, Black modeli 2600 dolardan başlayan fiyatlarla ABD’de satışa sunuluyor. Kayış fiyatları 235 dolar şeklinde.

Louis VuittonLouis Vuitton akıllı saatLouis Vuitton Tambour Horizon
Yorumlar (0)
Yorum Ekle