LG’den enerji tasarruflu çamaşır makineleri

LG, yeni çamaşır makineleri ile bütçenize daha fazla katkı yapıyor…

LG, InnoFest MEA adlı etkinik kapsamında, bu yıl bölgeye gelecek olan en son çamaşır makinelerini görücüye çıkardı. LG’nin yeni önden yüklemeli çamaşır makinesi, şirketin derin öğrenme özelliğine sahip yeni AI DD (Doğrudan Tahrik) motoru ile çalışıyor.

Kumaşa verilen hasarı minimize etmek için, her yükün özelliklerini ve hacmini belirleyerek derin ama hassas bakım sağlanıyor. Bu ise, her seferinde istisnai sonuçları garanti edip kumaşta meydana gelen hasarları yüzde 18 oranında azaltarak, en sevdiğiniz kıyafetlerin ömrünü uzatıyor.

Önden yüklemeli çamaşır makinesinin sahip olduğu TurboWash 360° sayesinde, sadece 39 dakikada tamamlanan Hızlı Yıkama programı, geleneksel TurboWash özelliğine kıyasla yüzde 34 daha kısa sürüyor. Çamaşır makinesi, çamaşırı daha hızlı ve daha iyi temizlemek için suyu ve çamaşır deterjanını dört farklı yönde püskürtüyor. Bu kapsamlı çamaşır çözümü, özel bir sterilizasyon programı ile alerjenlerin yüzde 99,9’unu yok eden ve Wrinkle Care ile kırışıklıkları yüzde 30’a kadar önleyen Steam+ özelliği ile tamamlanıyor. 10 yıllık garanti ile sunulan bu dayanıklı ve güvenilir çamaşır makinesi, A+++- %50 enerji verimliliğine sahip.

Daha düşük enerji tüketimi…

LG’nin en son üstten yüklemeli çamaşır makinesi de TurboWash seçeneği açıldığında, program uzunluklarını yaklaşık 39 dakikaya kadar indirebilirken, geleneksel LG çamaşır makinelerine kıyasla enerji tüketimini yüzde 27’ye, su tüketimini ise yüzde 14’e varan oranlarda azaltıyor.

çamaşır makinesienerji tasarruflu çamaşır makineleriInnoFest MEAlg
Yorumlar (0)
Yorum Ekle