LG Stylus Akıllı Gardrop ile tanışın!

CES 2019‘daki teknoloji yolculuğumuz tüm hızıyla devam ediyor. Bu kez LG konferasında tanıtılan LG Stylus Akıllı Gardrop ile karşınızdayız. Peki, bu akıllı ev eşyası tam olarak ne işe yarıyor?

LG Stylus Akıllı Gardrop

Bu gardrop öncelikle kıyafetlerinizin organize bir şekilde saklanmasına yardımcı oluyor. Dağınıklık ile ilgili problem yaşayanlara ilaç gibi gelecek bu akıllı ev eşyasının yetenekleri bununla sınırlı değil. Aynı zamanda katlı ve organize bir şekilde duran kıyafetleriniz hijyenik bir biçimde saklanıyor.

Gardrobun ön yüzünde ise ayna bulunuyor ve bu aynadan yararlanarak nasıl göründüğünüzü kontrol edebiliyorsunuz.Ürün biraz küçük görünse de, bu mini yapısını sahip olduğu teknolojilerle örtmesini iyi biliyor. İçerisinde bulunan hareketli askılar sayesinde, normal bir gardroba koyacağınızın çok üzerinde kıyafeti yerleştirebiliyorsunuz.

Ayrıca yapay zekalı diğer bir versiyon da bulunuyor. Bu versiyonda kullanılan akıllı ayna, kullanıcılara en yeni moda tavsiyelerinden tutun, birçok farklı bilgi veriyor. İsterseniz sözü uzatmayalım ve sizleri bu ilginç ürünün ön incelemesi ile baş başa bırakalım. İyi seyirler!

Akıllı GardropCES 2019lgLG Stylus Akıllı Gardrop
Yorumlar (0)
Yorum Ekle