LG en gelişmiş bulaşık makinesini tanıttı

LG Electronics, bugüne kadarki en gelişmiş bulaşık makinesi olan LDT8786ST modelini CES 2016’da tanıttı. LDT8786ST, TrueSteam ve MultiMotion özellikleri sayesinde, bulaşığı her zamankinden daha ayrıntılı temizliyor.

LG’nin sahip olduğu TrueSteam teknolojisi, bulaşıkları yüksek ısılı buhar bulutları ile temizliyor. TrueSteam gerçekte, yanmış peynir, kurumuş yumurta sarısı, pastırma yağı gibi yemek artıklarını yok etmek için tasarlanmasının yanında, LG açıklamasına göre bardaklardaki ruj ve inatçı parmak izleri de bu buhar karşısında yoğun etkisini yitiriyor.

LDT8786ST modelinde bulunan diğer bir özellik olan MultiMotion’ın yıkama kolu sayesinde daha güçlü ve daha hızlı yıkama programları sunuluyor. Bu robotik yıkama kolu, suyu her yöne ileten güçlü, çift yönlü ve dairesel süpürme özelliğine sahip. MultiMotion, tam program döngüsünü 59 dakikada tamamlayarak zamandan da tasarruf sağlıyor.

Inverter Direct Drive Motor ise, kullanıcılara arzu ettikleri etkili temizliği 10 yıl garantili olarak sunuyor. Inverter Direct Drive Motor’un, suyun tüm raflara ulaşmasını sağlayan Dual Zone özelliği ile kırılgan cam ürünler üst rafta nazik bir şekilde yıkanıyor. Bunu gerçekleşirken de, kirli olan tencere ve tavaların alt rafta çok daha yüksek bir yıkama gücü ile temizlenmesine olanak sağlıyor.

LG’nin yeni bulaşık makinesi aynı zamanda EasyRack Plus teknolojisine sahip. EasyRack Plus makinedeki kullanılabilir alanı maksimuma çıkartarak, geniş ve asimetrik tasarım kâse, tava ve benzeri parçalar için uygun hale getiriyor.

Geleneksel paslanmaz çelik görünümüne ek olarak siyah renkte de üretilen LG’nin yeni bulaşık makinesi LDT8786ST, şık ve modern bir görünümle geliyor.

Media Markt’ın her bütçeye uygun bulaşık makinesi alternatifleri için buraya tıklayınız.

beyaz eşyabulaşık makinesices 2016ev elektroniğilg LDT8786STmedia markt bulaşık makinesi
Yorumlar (0)
Yorum Ekle