Lenovo ThinkBook 13s duyuruldu

Lenovo’nun yeni harikası ThinkBook ile uyku modundayken bile bildirim almaya ve müzik dinlemeye devam edin.

Lenovo’nun her ortamda çalışma keyfi yaşatacak yeni dizüstü bilgisayar serisi ThinkBook ürünü ThinkBook 13s, tasarımı ve güvenliği kadar güçlü özellikleri ile de dikkat çekiyor.

Lenovo, yeni ürünü ThinkBook 13s ile işinizi keyifli vakit geçirdiğiniz ortamlara taşıyabileceğiz kadar hafif ancak donanımsal olarak tüm işlerinizi halledebileceğiniz kadar güçlü bir bilgisayar sunuyor. ThinkBook 13s, şık tasarımı, alimünyum kasası ve sadece 1.4 kg. ağırlığı ve 15.9 mm inceliğinde hafif bir bilgisayar olarak karşımıza çıkıyor. Kolay taşınabilir ThinkBook 13s, Intel core i7 işlemcisi ile dilediğiniz ortamda çalışabileceğiniz güvenli bir dizüstü bilgisayar sunuyor.

Lenovo ThinkBook 13s, Harman hoparlörlerle Dolby Audio özelliğine sahip. Harman ile çok üst düzey bir ses kalitesi sunan ürünler, Dolby Vision teknolojisiyle gelen Tam HD ekranlarla da geliyor. Lenovo ThinkBook 13s, keskin ve temiz bir ses ile o kadar ayrıntılı görüntüler ve gerçekçi renkler sunuyor ki, bu deneyim sosyal medya üzerinde profesyonel işler yürüten fenomenlerin bile işini kolaylaştırabileceği gibi sizi de heveslendirebilir.

Lenovo ThinkBook 13s adeta bir cep telefonu gibi ekranı kapalıyken güncellemeleri alıyor, bildirimler geliyor ve tek tuşla arama cevaplanabiliyor. Telefonunuza gelen bildirimi bilgisayarınızdan görme imkanı veriyor. Ayrıca tıpkı cep telefonu gibi güç tuşuna entegre bir parmak izi sensörü bulunuyor.

 

Lenovo ThinkBook 13s
Yorumlar (0)
Yorum Ekle