JBL Endurance Sprint Kulak İçi Kulaklık İnceleme

JBL Endurance Sprint Kulak İçi Kulaklık, Kablosuz ve IPX7 su geçirmez özelliği sayesinde özellikle spor ile uğraşanlar için tavsiye edilebilecek bir fiyat – performans ürünüdür.

JBL Endurance Sprint Kulaktan Kolay Kolay Çıkmaz

Kulağa oturuşu oldukça iyi ve ergonomiktir. Spor yaparken kafanızın sallanması veya zıplamanız özel tasarımı sayesinde kulaklığı kulağınızdan çıkartmaz Yani istediğiniz hareketli sporu gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Kulaklığın en dikkat çekici özelliği yumuşaklığı ve kulağınızı asla acıtmıyor olmasıdır. Ses performansının ve şarj süresinin de ortalamanın üzerinde olduğu söylenebilir.

Hız Şarj Et 8 Saat Müzik Dinle

Kulaklık, Speed Charge özelliği ile pilini 2 saatte tam kapasite dolu hale getirir ve 8 saate kadar müzik dinleme olanağı sağlar. Kulaklığı sadece 10 dakika şarj ederek bir saatlik kullanım sağlayabilirsiniz.

MagHook Tasarımı

Özel MagHook tasarımı kulaklığın kulaktan düşmeyecek bir ergonomik yapıda tasarlanmasını sağlamıştır. Dokunmatik kontrol tuşlarını kullanarak müziği ve çağrılarınızı kolayca yönetebilirsiniz.

Kulağı Acıtmaz ve Düşmez

Kulaklıkta kullanılan TwistLock ve FlexSoft teknolojileri sayesinde kulaklık hem çok hafif hem de ergonomiktir.

Genel olarak kulaklıkta her iş tek bir dokunmatik tuş ile yapılmaktadır. Bu kontrolleri kullanarak şarkı atlama, geri alma, durdurma ve başlatma gibi işlemler kolayca yapılıyor. Fakat ses kısma ve açmayı telefondan yapmanız telefondan daha rahat oluyor.

Kulaklığı 3 saniye basılı tutarak açabilir ve 1 saniye basılı tutarak kapatabilirsiniz. Şarjı bitmeden belli bir zaman önce defalarca uyarı veriyor. Yani uyarı verip hemen bitmiyor.

Uyarılar

Yüzücüyseniz başka bir modele yönelin derim. Kulaklık dışarıdaki seslerin bloklamasını yapmadığı için gürültülü ortamlarda ortalama bir performans sağlıyor.

Kutusundan şarj etmenizi sağlayan kablosu ve kullanım kılavuzu çıkıyor.

Genel Özellikler

Ses Ayarı: Evet
Mikrofon: Evet
Sessiz (Mute) Modu: Hayır
NFC (Yakın Alan) Desteği: Hayır
Bluetooth: Evet
Bağlantılar: Bluetooth
Konuşma süresi / Bekletme süresi: – / 8 Saat Pil Ömrü
Genişlik: 95 mm
Yükseklik: 160 mm
Derinlik: 40 mm
Ambalaj Boyutu: 9.50 mm / 5.00 mm / 16.00 mm
Üretici Garantisi: 2 Yıl Resmi Distribütör Garantili
Üretim Yeri: Çin
Ambalaj Genişliği: 9.50 mm
Ambalaj Yüksekliği: 5.00 mm
Ambalaj Derinliği: 16.00 mm
Çevre Ölçüsü: 4.5 cm

 

Kulaklığı, https://www.mediamarkt.com.tr/tr/search.html?query=JBL+Endurance+Sprint+Kulaki%C3%A7i+Kulakl%C4%B1k&searchProfile=onlineshop&channel=mmtrtr adresinden temin edebilirsiniz. 

 

Aykut AltındağJBL Endurance Sprint Kulakiçi Kulaklık İncelememanşet
Yorumlar (0)
Yorum Ekle