iPhone X tarafında büyük sürpriz geliyor!

Apple’ın 10 yıl fikirleri bitmek bilmiyor. Ünlü teknoloji devi 12 Eylül’de iPhone X’i duyurarak büyük ilgi toplamayı başarmıştı. Şimdi de iPhone X için tıpkı ana seride olduğu gibi Plus modeli gelmesi gündemde!

iPhone X Plus 6.4 inç olacak!

KGI analisti Kuo’nun bildirdiği ve Apple’ın lansmanda açıkladığı üzere, iPhone’nun 10. yılına özel iPhone modeli, 5.8 inç ekranla geliyor. Yine de hala 6 inç ve daha üzeri boyutlara sahip ekran hayalleri gerçek olacak gibi görünüyor.

Nisan ayında iPhone 8/X’in tasarımını ilk kez paylaşan iDropNews sitesi 6.4 inçlik iPhone hayalleri kuranlar için bir konsept hazırladı. Ekran boyutu dışında hiçbir şeyi değiştirilmeden hazırlanan bu konsept, iPhone X Plus olarak düşünülebilir.

Geçtiğimiz ay yine bir KGI raporu ile kullanıcıların zamana bağlı telefon boyutları konusunda düşünceleri ön plana çıkmıştı. Yapılan araştırmalar, artık kullanıcıların Plus modelleri üzerinde daha durduğunu ve bu modelleri satın aldığını gösteriyor.

Şirketin gelecek yıl çıkartacağı bütün iPhone modelleri için OLED ekrana geçeceği biliniyor. Eğer yayınlanan raporlardaki iddialar doğruysa Apple, gelecek yıl bu tasarımı devam ettireceği 5.2 ve 6.4 inç boyutlarında iki model çıkarabilir.

iphone xiphone x fiyatiphone x özellikleriiphone x plusmanşet
Yorumlar (0)
Yorum Ekle