Intel Security 2017 ürünlerinde cloud kullanımını artırdı

Intel Security, hızla gelişen siber tehditlere karşı etkinliği artırılmış yeni tüketici güvenlik ürünlerini açıkladı. İşte detaylar…

Intel Security, cihazlar arası güçlü bir güvenlik için geliştirilen ürün portföyünün kalbine yeni nesil bir anti-zararlı yazılım motoru yerleştirdi. Bu noktadaki amaç, yapılan analizleri buluta aktararak daha etkili ve verimli bir denetim sunabilmek.

Cloud (Bulut) kullanımının artırıldığı bu sistemle Intel açıklamasına göre kullanıcılar, daha güvenli ve daha verimli bir güvenlik paketine sahip olabiliyor. Türkçe kullanıcı arayüzüne sahip McAfee AntiVirus Plus, McAfee Internet Security, McAfee Total Protection ve McAfee LiveSafe sadece Windows platformunda değil, Android, MacOS ve iOS platformları üzerinde de kullanıcıların dijital hayatlarını güvence altına almayı hedefliyor.

Tüketicilerin evlerinden araçlarına ve hatta giysilerine kadar pek çok yerde kullandıkları internete bağlı cihazların sayısının her geçen gün arttığına dikkat çeken Intel Security Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü John Giamatteo;

“Heyecan verici boyutlara ulaşan bu yeni bağlanabilirlik trendi, güvenlik konusunu da her zamankinden daha önemli bir konuma taşıyor. Bağlanabilirliğin hızla artması ve tehditlerin gelişimiyle doğru orantılı olarak tüketicilerin de dijital hayatlarını korumak için daha iyi çözümlere ihtiyaçları olduğunu biliyoruz. Bu doğrultuda tüm bağlı cihazları ve kullanıcılarını korumak için tasarlanmış yenilikçi ürünler geliştirmeye kendimizi adadık. 2017 portföyümüz, bu adanmışlığın bir göstergesidir” dedi.

intelIntel SecurityJohn GiamatteoMcAfee Internet Security
Yorumlar (0)
Yorum Ekle