Çarpıcı akıllı saat Nubia Watch global pazarda

Nubia akıllı saatleri, başarılı bir Kickstarter kampanyasının ardından global pazara açıldı…

Teknoloji şirketi ZTE, uzun süredir Nubia markasıyla Çin pazarında mobil sektörde ses getiren işlere imza atıyor. Bu kapsamda firmanın giyilebilir teknoloji alanındaki en son ürünü olan Nubia Watch, 4,01” AMOLED ekranı ve bileği saran kavisli ekran tasarımıyla oldukça şık görünüyor. Üstelik bu akıllı saat, kısa süre önce global pazarda da satışa sunuldu.

ABD ve İngiltere’nin yanı sıra pek çok Avrupa ülkesinde ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde satışa sunulan Nubia Watch, 219 dolarlık bir fiyat etiketine sahip. Maalesef bu listenin içerisinde şimdilik Türkiye bulunmuyor. Ancak Avrupa ve BAE pazarında satışa çıkması sebebiyle, diğer bazı Nubia modelleri gibi farklı ithalatçılar aracılığıyla bu akıllı saatin Türkiye’de de satışa çıkacağını düşünüyoruz. Ne yazık ki bu noktada bir fiyat tahmini yapmak oldukça zor görünüyor.

Kavisli ekranı ile dikkat çekiyor

Akıllı saat kavisli ekranına ilaveten alüminyum veya paslanmaz çelik kasa seçimine olanak tanıyor.

NFC, Bluetooth 5.0 ve Wi-Fi desteği de öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor. Kalp atış sensörüyle aktivitelerinizi takip edebilen model, aynı zamanda e-sim desteğine de sahip. Ne dersiniz? Sizce Nubia Watch başarılı olacak mı?

Nubia Watch
Yorumlar (0)
Yorum Ekle