İddia: iPhone X Plus geliyor!

Apple’ın geçtiğimiz eylül ayında lanse ettiği iPhone X, kısa süre önce ülkemizde de satışa sunuldu. MediaMarkt üzerinden satın alınabilen iOS işletim sistemine sahip üst segment akıllı telefonun değişik versiyonlarının da tanıtılabileceği yönünde bazı iddialar kamuoyunda yer buldu.

iPhone X Plus adıyla geleceği iddia edilen akıllı telefonun yanı sıra iPhone XS şeklinde bir diğer modelin lanse edileceği kaydedildi. Henüz Apple tarafından herhangi bir yoruma veya yanıta konu olmayan iddialara göre iPhone X Plus, daha büyük ekranlı bir iPhone X modeli. Daha uzun pil dayanıklılığı özelliğine de sahip olacağı belirtiliyor.

‘Beklenmedik’ gelişme!

iPhone XS ise son derece ‘beklenmedik’ bir iddia ve hakkında pek fazla bilgi bulunmuyor. iPhone X’in son derece ‘premium’ özelliklerle geldiği düşünüldüğünde ‘Xs’ modelinin daha fazlasını vaat edebileceği ilk akla gelen nokta. Ancak iddialar, tam tersi ifadeler içeriyor, XS’in daha düşük fiyatla sunulacağı ifade ediliyor.

2018’de gelebilir…

Kimi görüntü ve sızıntılara dayandırılan detaylar bir hayli ilginç. Apple’ın 2018 ilk çeyreğinde yeni iOS cihazlarını lanse etmesi bekleniyor. Bu kapsamda bazı iPhone sürprizleri de söz konusu olabilir.

Dikkat çeken gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz…

Appleiphoneiphone xiphone x plusiphone xs
Yorumlar (0)
Yorum Ekle